Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 266
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Panove poradte, chci neco na litacku a premyslel jsem o zelvach, ťed me ale zaujaly ty 051, pekne pouzdro, tah, strojek, maji nejake neduhy? U zelv se trochu bojim ze me bude vadit ta velikost, 051 pusobi mensi, co mam vzit? Zapesti mam tak 17,5cm.a8f8e3cea9b8345d9cc50c4832ba0810.jpg

Zitra se jdu na ne podivat...taky to aktualne resim a premyslim co na litacku vzit...

Poradi nekdo nebo realna zkusenost s tema seikama za 30k?

Diky...

Odesláno (upraveno)

Kdyby byly SPB za 20 tak na lítačku ok. Za 30 +- bych už přidal na MM300. Nebo bych to odlítal s SKX007 na pěkném tahu

 

edit:

Ty ručky SPB sou děs..

Upraveno uživatelem kamilb
Odesláno (upraveno)

Mne se vseobecne libi pojem ?hodinky na litacku? ja mam na litacku vsechny, respektive se vsema (mozna krome dvou kousku) delam to co normalne delam, drivi nesekam a do motoru nelezu s zadnejma...i s mm300 se da postavit zahradni domek a terasa

 

Edit- kolega prede mnou ma naprostou pravdu

Upraveno uživatelem sashator
Odesláno

Jen k té velikosti - 051 možná působí menší, ale třeba pro mě jsou za hranou a želvy nosit můžu (kratší lug-to-lug). Na 17.5 cm by snad měly být ale v pohodě oboje.

Odesláno

Zkratka pod pojmem hodinky na litacku mi davaj smysl tak skx007 nebo jiny kousky za par korun, u hodinek za dvacku budou vzdycky momenty kdy je radsi sundas a to pak muzes mit na ruce cokoliv

Odesláno

Zkratka pod pojmem hodinky na litacku mi davaj smysl tak skx007 nebo jiny kousky za par korun, u hodinek za dvacku budou vzdycky momenty kdy je radsi sundas a to pak muzes mit na ruce cokoliv

To je prave to dilema, zelvy nebo skx v tomhle vedou, nevim ale zda by me nezacala vadit uroven zpracovani, i na litacku se mi musi libit, no ne?
Odesláno

Ok-tak jinak..na dodrbani tady mam mudmastery,garminy fenixy a jiny quartzky...na ostatni mam expy a na dalsi gmt...vubec ty seika nepotrebuju,ale libily se mi...a chtel jsem neco do krabice od seika,ale to fakt muzu mit samuraje za 12k...

Ja bych je bral v čechách-takze cena 30k...tak nejak jsem pochopil,ze je to blbost za ty prachy...

Diky - uvidim jak to zitra rozseknu :)

Odesláno

Jen k té velikosti - 051 možná působí menší, ale třeba pro mě jsou za hranou a želvy nosit můžu (kratší lug-to-lug). Na 17.5 cm by snad měly být ale v pohodě oboje.

Lug lug vim, zelvy jsou zas takova placka, remen 22mm, z toho obrazku je to docela rozdil.

Odesláno (upraveno)

Mam ruku 18,5cm a SPB bych v porovnani se Zelvama nazval skoro oblekovkama. Ony se alespon na me ruce tak nejak ztrati, jsou pohodlnejsi. Zelvy beru spise jako hodinky k triku, na leto. Nevim co mas pod pojmem litacka, ale treba o vikendu mi zelvy na ruce pri malovani vadily. Takze tak a u Seyi jsou za necelych 800usd, ja ty svoje bral na CW v akci a byly dokonce bez certu :eek:

Upraveno uživatelem dan83
Odesláno (upraveno)

To je prave to dilema, zelvy nebo skx v tomhle vedou, nevim ale zda by me nezacala vadit uroven zpracovani, i na litacku se mi musi libit, no ne?

Já to mám tak, že pokud se mi líbí hodinky na lítačku (např SKX), tak si je stejně pak sundávám, pokud hrozí, že je dodrbu. A pokud jdu dělat nějaké prasárny tak mám baterkové Seika co jsem tady koupil jako jeté a odrbané a u těch mě to nemrzí....

Ale kdybych se rozhodoval mezi těma dvěma, tak spíš želvy. K těm mi "pracovní hodinky" pasuje víc.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odesláno

No jo, pracovní SKX jsem měl než mě o ně obtáhl tombed. A fungovalo to.

Teď jsem se práskl přes kapsu a na 012 jsem objednal jedničkovou lunetu. Už na ně budu opatrnější. :)

 


Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...