shewcza Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Tak pokud Ti nevadí, že za cenu spb muzes mít troje srp, tak za mě jednoznačně spb051.
snake Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Panove poradte, chci neco na litacku a premyslel jsem o zelvach, ťed me ale zaujaly ty 051, pekne pouzdro, tah, strojek, maji nejake neduhy? U zelv se trochu bojim ze me bude vadit ta velikost, 051 pusobi mensi, co mam vzit? Zapesti mam tak 17,5cm.Zitra se jdu na ne podivat...taky to aktualne resim a premyslim co na litacku vzit...Poradi nekdo nebo realna zkusenost s tema seikama za 30k? Diky...
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Tak pokud Ti nevadí, že za cenu spb muzes mít troje srp, tak za mě jednoznačně spb051.Vadi, ale jsem ochotny dosetrit
kamilb Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 (upraveno) Kdyby byly SPB za 20 tak na lítačku ok. Za 30 +- bych už přidal na MM300. Nebo bych to odlítal s SKX007 na pěkném tahu edit:Ty ručky SPB sou děs.. Upraveno 20. února 2018 uživatelem kamilb
sashator Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 (upraveno) Mne se vseobecne libi pojem ?hodinky na litacku? ja mam na litacku vsechny, respektive se vsema (mozna krome dvou kousku) delam to co normalne delam, drivi nesekam a do motoru nelezu s zadnejma...i s mm300 se da postavit zahradni domek a terasa Edit- kolega prede mnou ma naprostou pravdu Upraveno 20. února 2018 uživatelem sashator
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Ja s nima ale planuju delat daleko horsi veci , daji se koupit do 20, to uz je pak proti MM rozdil ...
Denda Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Souhlasím,ručky mně přijdou přinejmenším takové ... divné .
matthias Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Jen k té velikosti - 051 možná působí menší, ale třeba pro mě jsou za hranou a želvy nosit můžu (kratší lug-to-lug). Na 17.5 cm by snad měly být ale v pohodě oboje.
sashator Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Zkratka pod pojmem hodinky na litacku mi davaj smysl tak skx007 nebo jiny kousky za par korun, u hodinek za dvacku budou vzdycky momenty kdy je radsi sundas a to pak muzes mit na ruce cokoliv
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Zkratka pod pojmem hodinky na litacku mi davaj smysl tak skx007 nebo jiny kousky za par korun, u hodinek za dvacku budou vzdycky momenty kdy je radsi sundas a to pak muzes mit na ruce cokolivTo je prave to dilema, zelvy nebo skx v tomhle vedou, nevim ale zda by me nezacala vadit uroven zpracovani, i na litacku se mi musi libit, no ne?
snake Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Ok-tak jinak..na dodrbani tady mam mudmastery,garminy fenixy a jiny quartzky...na ostatni mam expy a na dalsi gmt...vubec ty seika nepotrebuju,ale libily se mi...a chtel jsem neco do krabice od seika,ale to fakt muzu mit samuraje za 12k...Ja bych je bral v čechách-takze cena 30k...tak nejak jsem pochopil,ze je to blbost za ty prachy...Diky - uvidim jak to zitra rozseknu
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Jen k té velikosti - 051 možná působí menší, ale třeba pro mě jsou za hranou a želvy nosit můžu (kratší lug-to-lug). Na 17.5 cm by snad měly být ale v pohodě oboje.Lug lug vim, zelvy jsou zas takova placka, remen 22mm, z toho obrazku je to docela rozdil.
snake Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Blackhead byl rychlejsi,ale vidime to asi stejne...
kamilb Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Malé nezavazející 007/9, na chrastícím jubilee.. ideální.
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Malé nezavazející 007/9, na chrastícím jubilee.. ideální.Kdyz ty skx jsou takovy ?detsky? ...
dan83 Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 (upraveno) Mam ruku 18,5cm a SPB bych v porovnani se Zelvama nazval skoro oblekovkama. Ony se alespon na me ruce tak nejak ztrati, jsou pohodlnejsi. Zelvy beru spise jako hodinky k triku, na leto. Nevim co mas pod pojmem litacka, ale treba o vikendu mi zelvy na ruce pri malovani vadily. Takze tak a u Seyi jsou za necelych 800usd, ja ty svoje bral na CW v akci a byly dokonce bez certu Upraveno 20. února 2018 uživatelem dan83
xbraj19 Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 (upraveno) To je prave to dilema, zelvy nebo skx v tomhle vedou, nevim ale zda by me nezacala vadit uroven zpracovani, i na litacku se mi musi libit, no ne?Já to mám tak, že pokud se mi líbí hodinky na lítačku (např SKX), tak si je stejně pak sundávám, pokud hrozí, že je dodrbu. A pokud jdu dělat nějaké prasárny tak mám baterkové Seika co jsem tady koupil jako jeté a odrbané a u těch mě to nemrzí....Ale kdybych se rozhodoval mezi těma dvěma, tak spíš želvy. K těm mi "pracovní hodinky" pasuje víc. Upraveno 20. února 2018 uživatelem xbraj19
kamilb Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 Kdyz ty skx jsou takovy ?detsky? ...To dáš, fakt jsou ok..
blackhead Odesláno 20. února 2018 Nahlásit Odesláno 20. února 2018 To dáš, fakt jsou ok.. Ty mas na ?litacku? 012 a doporucujes mi skx!?
kamilb Odesláno 21. února 2018 Nahlásit Odesláno 21. února 2018 No jo, pracovní SKX jsem měl než mě o ně obtáhl tombed. A fungovalo to.Teď jsem se práskl přes kapsu a na 012 jsem objednal jedničkovou lunetu. Už na ně budu opatrnější.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se