Karida Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Ahoj, prosim, potrebuji poradit. Mam doma jedny starsi Omega hodinky panske - netusim jak stare, mozna 10-15 let.. nevim. Je mozne mi pomoct, poradit, na zaklade fotky, zda se jedna o original nebo o fake? Driv, nez se ztrapnim v hodinarstvi.. Ja jen nevim, zda je mozne to urcit podle fotografie, nebo to nemam ani zkouset a zajet s nima do hodinarstvi? dekuji
tkol Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Musíš k tomu ale i napsat historku o tom jak si k nim přišel...
Tittus Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Nejdřív se můžeš ztrapnit tady, je to anonymní
colommbo Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Tak, neboj se toho, tady jsou jen samí zlatí hoši! Podle čísla strojku lze zjistit přibližný rok jeho výroby, od toho se může odvíjet stáří hodinek samých. Tedy sundat dýnko a přidat foto vnitřku by bylo úplně nejvíc nejuspokojivější...
Karida Odesláno 29. srpna 2017 Autor Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 ))) historka klidne bude, a jsem holka takze vlastne asi ani moc neumim sundat dynko )) Tak na 80% si ale myslim, ze nejsou prave, ale pro uklidneni duse se chci zeptat.. nejak je nafotim a pridam fotky podvecer..
Karida Odesláno 29. srpna 2017 Autor Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Tak-muzu je hodit do kose? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Karida Odesláno 29. srpna 2017 Autor Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 No nasla jsem je opustene v lese v desti a v blate... )) Jeste me zajima, podle ceho jste to tak rychle poznali? Ja vidim jen "hodinky"..
Harwey Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Logo, subcifre, luneta, zadne viecko, komplet smejd:)
Návštěvník Mitak Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 No nasla jsem je opustene v lese v desti a v blate... )) Jeste me zajima, podle ceho jste to tak rychle poznali? Ja vidim jen "hodinky".. Omega Speedmastery jsou chronografy - mají funkci stopek. Tyto mají v subcifernících místo toho den v týdnu a datum. Protože je to levnější. A toto jsou fakt ty nejlevnější fake hodinky. Bez obav je hoď do koše.
Axel Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 To je tak nepovedena hodinka, ze to ty Speeda skoro ani nepripomina... Asi spadaji do ery prvnich fejku, je to vlastne vintage kousek... S patinou, jak jinak
Honza.manta Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Taky jsem ještě u Omeg neviděl, aby se ošoupalo logo ze spony náramku.
01axel01 Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 (upraveno) Někde rostou v lese houby a někde fejky :-) Upraveno 29. srpna 2017 uživatelem 01axel01
Karida Odesláno 29. srpna 2017 Autor Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Tak to se moc omlouvam, ze jste to meli tak jednoduche, priste se pokusim najit lepsi fake Kazdopadne diky, ze muzu klidne vyhodit dalsi kram, i za veci, ktere jsem jako laik nevedela..
Axel Odesláno 29. srpna 2017 Nahlásit Odesláno 29. srpna 2017 Rado se stalo kdybys jeste neco nasla, sup sem s tim
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se