Jump to content

Jaké Hamilton máte ?

Recommended Posts

• Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pekna houba:) Diky za fotky a hlavne je v lese nikomu nestrel.

před 6 minutami, Žigi napsal:

Jsou, typ ano, cifr šedej/střibrnej ne černej. 

Miluju intertsellar. Zvažoval jsem Murphy, ale zjistil jse, že ty hodinky chci jenom k lásce k tomu filmu ne kvuli tomu, že by se mi líbily.

před 1 minutou, cavar21 napsal:

Miluju intertsellar. Zvažoval jsem Murphy, ale zjistil jse, že ty hodinky chci jenom k lásce k tomu filmu ne kvuli tomu, že by se mi líbily.

Já tyhle mám strašně rád film nefilm. Za tu cenu jsou vcelku unikátní. Jsou krásný a mají neskutečnou rezervu. Špatně se fotí, ale věř, že na ruce by jsi byl spokojený:) 

před 1 minutou, Žigi napsal:

Já tyhle mám strašně rád film nefilm. Za tu cenu jsou vcelku unikátní. Jsou krásný a mají neskutečnou rezervu. Špatně se fotí, ale věř, že na ruce by jsi byl spokojený:) 

Budu se na ně muset někam skočit podívat :)

V 7. 10. 2020 v 19:54, MBender1 napsal:

Nemůžu se na ně přestat dívat 😍

IMG_7658.thumb.jpeg.a32d705ce70d02c82ae8112524ec78c3.jpeg

Byl jsem na tom stejně. Pár týdnů jsem se na ně chodil dívat do krabičky, protože se ukázalo, že na moji ruku jsou příliš velké. Pak mi na nich začala vadit i datumka s posunutou 15kou a šly do světa.

V 14. 11. 2020 v 19:59, LuBart napsal:

Byl jsem na tom stejně. Pár týdnů jsem se na ně chodil dívat do krabičky, protože se ukázalo, že na moji ruku jsou příliš velké. Pak mi na nich začala vadit i datumka s posunutou 15kou a šly do světa.

Je fakt, že jsou o něco větší, ale já taky zrovna nejsem nejmenší :D, takže mi sedí... jo s tou datumovkou je to taková zvláštní anomálie, ale nemůžu říct, že by mi to nějak vadilo, teda zatím.

• 2 weeks later...