Jump to content

Jaké Hamilton máte ?

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pekna houba:) Diky za fotky a hlavne je v lese nikomu nestrel.

Včera jsem nasadil po delší době hamiltony a vzal na rodinný výlet.

Musím říct, že to jsou skvělý hodinky a jsem s nimi navýsost spokojen. Co bych vypíchl nejvíc, je neskutečná pohodlnost při nošení, s náskokem nejpříjemnější z kategorie ocelových na tahu. Jednak tedy dokonalá 38mm velikost a pouhých 11mm tloušťka pouzdra s plochým dýnkem, úplně skvěle sedí na ruce a pak ten tah - to je lahůdka.

Moc se mi taky líbí taková ta střídmost celobroušeného pouzdra i tahu.

Prostě super hodinky - a kdybych nebyl chronomagor, tak jako jediný mechaniky by byly ideální.

post-5667-0-57268100-1569148154_thumb.jpg

post-5667-0-85374200-1569148154_thumb.jpg

post-5667-0-07766300-1569148155_thumb.jpg

post-5667-0-35648000-1569148155_thumb.jpg

pekná kombinácia, tie som ešte nevidel . postrehy ? :clap:

Uz nejaky piatok ich mam:)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/110783-hamilton-khaki-flight-timer/page-3&do=findComment&comment=2398952

Na moju ruku akurat, presnost excelentna, guma fajn makka, ked neviem co vybrat z hodinkovnice, tak tieto su jasna volba:)

• 2 weeks later...

Přátelé, znáte ten pocit, když se zamilujete na první pohled? Tak mne to dnes zasáhlo s těmito Hamiltony

Máte s nimi někdo zkušenosti? Standardní ETA 2824, sympatická velikost 38mm a ten minimalistický design mne prostě dostal. Můžete doporučit? Osobní zkušenost totiž ještě s touto značkou nemám a upřímně by se jednalo i o moje první automaty.

Díky

post-68116-0-82156200-1570956186_thumb.jpg

Edited by Zachary

Ten pocit znám moc dobře. Já kouknám pro změnu na tyhle.

https://www.hodinky-koscom.cz/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933

Jen teda doufám, že to je manuální nátah a ne automaty, jak tam mají uvedeno.

Na Koscomu mají sice uvedeno v popisu mechanický/automatický, ale když se podíváš na popis hodinek jinde, tak se jedná o čistou mechaniku viz:

https://www.helvetia-hodinky.cz/zbozi/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933/?gclid=CjwKCAjwlovtBRBrEiwAG3XJ-74_HGVlRvugvRtODwKWR7yeAcZvjvDHSX_93Z1Rln9EMSQS3LrbsxoCDvIQAvD_BwE

a

https://www.hodinky-365.cz/hamilton-khaki-field-mechanical-h69439933-x1181551?gclid=CjwKCAjwlovtBRBrEiwAG3XJ-3Ah8dQ7f9GlBp--sF-KzrrNgCW9SmvZrSAo_UX8yzf-TTpMWu34BBoC5nIQAvD_BwE

Přátelé, znáte ten pocit, když se zamilujete na první pohled? Tak mne to dnes zasáhlo s těmito Hamiltony

Máte s nimi někdo zkušenosti? Standardní ETA 2824, sympatická velikost 38mm a ten minimalistický design mne prostě dostal. Můžete doporučit? Osobní zkušenost totiž ještě s touto značkou nemám a upřímně by se jednalo i o moje první automaty.

Díky

To mi povídej - taky jsem začínal s hamiltony, a přestože první láska je málokdy poslední, tak se k nim obloukem zase vracím - vlastně jsem je nikdy neopustil, jen jsem zkoušel jejich, resp. svou věrnost. A obstály!

Tímto se nechci chlubit, ale vypisuji jen pro informaci - moje cesta s Hamiltony:

Khaki X-Wind auto chrono (moje velká láska a první chronografy, druhé automaty vůbec)

Khaki Automatic (přesně tytéž - tam mi vadila ta posunutá 15 u okénka s datem, začala mne tak neskonale štvát, že šly...)

Jazzmaster Seaview Day Date (jedny z nejoblíbenějších - dovoluji si je prohlásit za horké kandidáty na univerzálky, nechápu, proč jsem je pustil do světa)

Khaki Khaki Team Earth Automatic LE Harrison Ford (krásné, hýčkané a mazlené repliky, jenže jsem se samou láskou bál nosit)

Pan Europe Day Date - aktuálně láska na první pohled ( z takových lásek mám obavu, že jak rychle přijdou´, tak rychle odejdou, jako v životě, ale rád bych se pletl)

A ve výhledu jsou další Hamiltony, zdá se...