Přejít na obsah

Rolex Baselworld 2018


dabelM

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 321
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Přesně tohle video jsem sem zrovna přišel postovat...Díky :) 


Jak jsem rád, že jsem se mýlil :)) Tohle je totiž opravdu velká paráda.

Everose verze mě tahají za srdce zcela obdobně.

 

Jsem zvědavý, jak to dopadne s "klasickými" černými GMT, zda-li příští rok dostanou nějaký facelift. Nicméně v nabídce stále zůstávají, nepřibyla ani korunka pod 6kou a Rolex si úpravy na nových Pepsi + Jubilee cení na 800 EUR.

 

Určitě jinak stojí za připomenutí, že rezerva bude nově krásných 70 hodin a je tu i "Chronergy" escapement.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je bomba na toto som dlho cakal.........uz som aj ja na cakacke ale neviem ci sa toho niekedy dozijem...

 

tie pepsi su top...rovnako som sa dal napisat na waiting list ale ako teraz preluskavam rozne fora, zacinam uvazovat ci sa skor nedostanem k 116500LN Daytonam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl v klidu. Rolex prej chystá novinku pod názvem "Daytony do každé rodiny", má jít o změnu přístupu k zákazníkovi, už na něho nebude srat, butiky budou plný skladovek, když už se něco vyprodá, čekačka max měsíc atd...představí to prej ale až na dalším Baselu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl v klidu. Rolex prej chystá novinku pod názvem "Daytony do každé rodiny", má jít o změnu přístupu k zákazníkovi, už na něho nebude srat, butiky budou plný skladovek, když už se něco vyprodá, čekačka max měsíc atd...představí to prej ale až na dalším Baselu

 

Mas pravdu. Mam stejnou informaci primo od zdroje! Ve fabrice uz montujou z 80% jenom Daytony a prodejce budou zasobovat od leta tohoto roku, aby se co nejdriv nasytil trh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě jinak stojí za připomenutí, že rezerva bude nově krásných 70 hodin a je tu i "Chronergy" escapement.

 

 

Ten strojek vypadá výživně, taky vidím kuličkový ložisko na uložení rotoru, což samozřejmě není žádnej hi-tech objev, když už to prej dělá i Prim. Ale trn rotoru stávajících Rolex strojků byla jedna z mála součástek (ne-li jediná), která trpěla opotřebením a dovedla ve strojku udělat docela brajgl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jak to dopadne s "klasickými" černými GMT, zda-li příští rok dostanou nějaký facelift. Nicméně v nabídce stále zůstávají, nepřibyla ani korunka pod 6kou a Rolex si úpravy na nových Pepsi + Jubilee cení na 800 EUR.

Spíše bych porovnával BLNR s novými BLRO (u obou musí barvit lunetu), kde je rozdíl 8250 vs. 8550 EUR, tedy jen 300 EUR za nový strojek! Navíc, alespoň u DJ, je rozdíl Oyster vs. Jubilee 100 EUR, tedy cca 200 EUR rozdíl za nový strojek mi přijde sakramentsky málo... Opravdu jsem zvědav, kdy jej nacpou i do BLNR (nebo se dočkáme změny na borůvku? :) ) a modrých ocelových DJ36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tie pepsi su top...rovnako som sa dal napisat na waiting list ale ako teraz preluskavam rozne fora, zacinam uvazovat ci sa skor nedostanem k 116500LN Daytonam :D

Je to fakt az take zle? Na Daytony som sa chcel zapisat tiez hned po predstaveni ale odradila ma cakacka cca rok, teraz mi u AD povedali 5 rokov... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...