Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Kluci přede mnou v seznamu prischera, batoo a IzTaPa víme už zhruba kdy dojde k předávkám? Já bych rád vzal Junkersky na výlet do Hong Kongu, Číny a Singapore. Odlétám 7. května a jestli to správně chápu, tak je včera dostal prischera, čili nevím, jestli se ke mě stihnou dostat. Nevadilo by vám případně prohození v pořadníku? SZ už asi nepůjdou, tak to můžeme vyřešit rovnou tady?

Určitě jsem pro, aby se hodinky dostaly do Hong Kongu a jiných destinací. Udělejte pro to prosím pánové prischera, batoo a IzTaPa maximum, aby se to povedlo. Díky :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zítra bych měl předat hodinky dál snad vše klapne OK. Přidám ještě dvě fotky z exteriéru a pár poznatků. Hodinky jsou opravdu celkem velké, mají sice nositelných 40 mm, ale celkově mi na ruce 17 cm nesedí a to nosím i 42 s krátkýma nožkama. Drží velmi slušnou přesnost a jsou velmi přehledné odečet času není problém okamžitě. Trochu mě rozčilovalo chrastění rotoru, bylo to moje první setkání s Myiotou a musím, říct, že tohle by mi u hodinek vadilo. Ale jinak je to povedený kus, i když vhodnější spíš na větší ruku. Díky za možnost testovat.

 

post-18334-0-30847700-1524423103_thumb.jpg

 

post-18334-0-96078400-1524423103_thumb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Hlásím návrat do vlasti...hodinky přežily a jsou připraveny pro dalšího testera. S IzTaPou už jsem v kontaktu. Teď je tedy na čase, abych se podělil o dojmy a nahodil jsem nějaké ty fotky.

 

Hodinky se mnou letěly z Prahy do Hong Kongu přes Amsterdam. Pár dní jsme strávili několik v jihovýchodní Číně v provincii Guandong. Poté následoval přesun do Shenzhenu a přelet do Singapůru. Zde jsme spolu prošli město a prožili opět několik pracovních dní. Při návratu domů jsme to vzali přes Paříž no a potom už hurá do Prahy.

 

Hodinky jsem měl na ruce po necelé dva týdny prakticky nepřetržitě a sundával je jen na noc. Při dlouhých přeletech jsem je měl na ruce samozřejmě i přes noc. Ač se to možná na první pohled úplně nezdá, jsou to celkem univerzály. Když pominu že velikost pouzdra je pro mě už hraniční a potřeboval bych dodělat ještě jednu dírku v řemínku, většinu času jsem o nich prakticky nevěděl. Ke košili ideální, s tričkem také bez problému. Do kanceláře, na jednání i do baru.

 

Oceňuji čitelnost ciferníku a jednoduchý design. Nikdy jsem neměl hodinky s ukazatelem rezervy chodu...tím, že jsem je nosil denně, moc srandy jsem si s touhle funkcí neužil, ale bylo zajímavé to pozorovat. Plastové sklíčko mi nedělalo nejmenší problém - jsem zvyklý nosit hesalitové moony :-D. Popravdě moc nerozumím tomu 24h subdialu. Jestli se nepletu, nedá se nastavit separátně jako další zóna, čili je to jen ukazatel dne/noci nebo jak to mám chápat? Co mě lehce nesedělo je hlučnost rotoru. Nevím jestli je to u tohoto strojku normální, ale strojek zkrátka při pohybu chrastí a to mě vadilo asi nejvíc, třeba máme jen smůlu na konkrétní kus. Pak ještě vteřinovka by mohla být delší a průhled na dýnko bych si taky odpustil.

 

Co k nim jinak dodat? Za ty peníze řekl bych slušné hodinky. Věřím, že mým následovníkům udělají radost no a teď už pár fotek.

post-27283-0-09925100-1526756931_thumb.jpg

post-27283-0-09428600-1526756937_thumb.jpg

post-27283-0-06105500-1526756944_thumb.jpg

post-27283-0-89011000-1526756954_thumb.jpg

post-27283-0-88458800-1526756966_thumb.jpg

post-27283-0-87859400-1526756975_thumb.jpg

post-27283-0-80294200-1526756982_thumb.jpg

post-27283-0-72732600-1526756991_thumb.jpg

post-27283-0-20783900-1526756999_thumb.jpg

post-27283-0-60754900-1526757006_thumb.jpg

post-27283-0-33345000-1526757014_thumb.jpg

post-27283-0-67057600-1526757022_thumb.jpg

post-27283-0-50629800-1526757030_thumb.jpg

post-27283-0-17041200-1526757037_thumb.jpg

Upraveno uživatelem AdaMoss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Děkuji za možnost vyzkoušet hodinky .                                                                                                                                                            

Značka mě oslovila, už mám jedny Junkersy doma.                                                                                                                                    

Oceňuji zpracování a jednoduchý dyzajn,                                                                                                                                    

díky kterému jsou hodinky čitelné.                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      

Komplikace, která usnadňuje život, je rezerva                                                                                                                                      

nátahu. Velice užitečná věc, kterou bych uvítal

i u dražších automatů .

   

Mezi další klady patří malá hmotnost - 62 g.                                                                                                                                       

Hodinky jsou přesné, změřil jsem -1 až -2s /den.                                                                                                                                   

                                                                                                                                                                                   

Trochu hlučnější je rotor, ale na funkci to nemá  vliv.                                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                                   

Sečteno a podtrženo - hodinky jsou fajn a moc                                                                                                                                      

jsem si je užil. Přeji hodinkám šťastnou cestu

a pozdravuji chrononadšence, které jsem měl 

tu čest poznat osobně. 

Upraveno uživatelem zelez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...