Přejít na obsah

nové Zenith Defy Basel 2018


didi986

Doporučené příspěvky

Skeletony zpravidla nemusím kvůli mizerné čitelnosti a asymetrii. V tomhle případě se mi ale líbí všechny verze, hodně modrý cifr na modré kůži, ale nejvíc je pro mne skeleton na tahu. Čitelnost solidní, symetrické zpracování "pseudomústků" a střízlivý techno design z nich dělá docela nositelné hodinky. A ve spojení s perfektně zpracovaným tahem i pouzdrem fakt nemají chybu.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skeletony zpravidla nemusím kvůli mizerné čitelnosti a asymetrii. V tomhle případě se mi ale líbí všechny verze, hodně modrý cifr na modré kůži, ale nejvíc je pro mne skeleton na tahu. Čitelnost solidní, symetrické zpracování "pseudomústků" a střízlivý techno design z nich dělá docela nositelné hodinky. A ve spojení s perfektně zpracovaným tahem i pouzdrem fakt nemají chybu.

presne tie mostíky sa aj mne veľmi páčia a že aj napriek tomu, že sa jedná o skelenton, vyzerá to byť dostatočne čitateľné. počkáme si na videá, ale silno nad nimi momentálne premýšľam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mě se tedy líbí, víc asi verze bez skeletonu, ale jsem tu jediný komu to připadá jako kombinace AP (pouzdro a napojení tahu) s PP (tah)?

no dizajn je možno podobný, ale Defy vyzerali vždycky takto ( minimálne púzdro )

 

Odoslané z SM-G950F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jsem si hrál deset minut s tímto Defy modelem a úplně mě uhranul :-) Wow, dokázal bych si je představit jako definitivní a možná že začnu i trochu šetřit....upřímně jsme se zamiloval na první pohled, což se mi často nestává.

 

https://monochrome-watches.com/zenith-defy-el-primero-21-video-review-price/

post-364-0-93041000-1524516445_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si hrál deset minut s tímto Defy modelem a úplně mě uhranul :-) Wow, dokázal bych si je představit jako definitivní a možná že začnu i trochu šetřit....upřímně jsme se zamiloval na první pohled, což se mi často nestává.

https://monochrome-watches.com/zenith-defy-el-primero-21-video-review-price/

Jako jsou pěkný, ale s čím sis hrál 10min? Ty se nám ale zamilováváš do každých ... ;-)

 

Ale jinak jsou tam hezčí kusy pro mě ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jsou pěkný, ale s čím sis hrál 10min? Ty se nám ale zamilováváš do každých ... ;-)

Ale jinak jsou tam hezčí kusy pro mě ..

No hrál, mazlil, mačkal, prostě jsem je u AD vyzkoušel :-) Teď ale si uvědomují, že to už je asi rok 2017, takže trocho offtopic v tomto vlákně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na obrázkoch krásne, naživo ešte krajšie, na ruke čistý orgazmus. Skúšané a fotené v Eurovei v Bratislave. Za mňa jednoznačne áno a čo sa Defy kolekcie týka, tak pomerne cenovo prijateľný model. Preferujem trojručičkové modely, veľkosť 41mm je úplne akurát - nepôsobia malé (s uzavretým ciferníkom pôsobia menšie), ľahký titán v spojitosti s tenkým kaučukom, ani neviete že ich máte. Proste super..

post-62795-0-21134900-1538564076_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Teď jsem teprve zaregistroval butikové Defy Night Surfer....wow, tak za mě asi nejpovedenější Defy z celé kolekce 😍 Ta modrá v kombinaci matného titanu je úplně elektrizující. Ještě že jich bylo tak málo, a jsou doufám že nesehnatelné 😅

https://www.zenith-watches.com/int/news/defy-classic-night-surfer

DSC03418.jpg

TimeTide-x-Zenith-Defy-Classic-Skeleton-Night-Surfer-titanium-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...