Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@bobihele, ono je dobrý vědět "vo co de" :)

@Radek Cigijojo, nemůžu si pomoct, ale POčka mně co se týče kombinace číslic, indexů, velikosti, hmotnosti (jo, pořádný kladiva) tvaru korunky a heliáku, ruček i pozadí data prostě přijdou nejlepší. Jen si člověk musí vybrat barevnou variantu. Ti co jsou na černou to mají jednoduchý. Drobounký zlepšení bych viděl v umístění data na šestku jako to mají SMP a plný dýnko s koníkem, ale to už by byly dokonalý a takový hodinky přece neexistujou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Radik napsal:

@bobihele, ono je dobrý vědět "vo co de" :)

@Radek Cigijojo, nemůžu si pomoct, ale POčka mně co se týče kombinace číslic, indexů, velikosti, hmotnosti (jo, pořádný kladiva) tvaru korunky a heliáku, ruček i pozadí data prostě přijdou nejlepší. Jen si člověk musí vybrat barevnou variantu. Ti co jsou na černou to mají jednoduchý. Drobounký zlepšení bych viděl v umístění data na šestku jako to mají SMP a plný dýnko s koníkem, ale to už by byly dokonalý a takový hodinky přece neexistujou :)

Dokonalý hodinky?? To by už nebyla sranda😆 A že ta modrá těm vlnkám sluší, co?:) 

Ja ty svoje POčka skoro nedám z ruky.  Jo, bicák už mi z nich docela narost, ale stejně.. seděj jak ulitý. A je to jak píšeš, celkového design je fakt strašně povedenej ..a nedokonalej tak akorát🤓

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, bobi napsal:

Radku,měl tam Provazník nový Můny ?

Tyjo, ruku do ohně bych za to nedal, ale myslím, že ne. Já jsem byl tak rozhozenej z těch mdlejch modrejch PO, že až doma mě napadlo, proč jsem se nekouknul i po všech ostatních. Jak už jsem psal, taková obhlídka pro mě byla dosud nevídaná :) Určitě tam měl nový Breitling Endurance PRO, na ty bych rád aspoň kouknul příště, byť to jsou baterkáče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Bertik napsal:

Nový elastický nato strap. 

5BE34B44-29F8-4278-B12C-0245DCC3D9C9.jpeg

FED5E089-4A88-4F7B-B67F-428B5056AFA7.jpeg

Zajímavý, to jsem ještě nikde neviděl. A nezačne tě to po nějaké době škrtit ruku - nemusíš to v průběhu dne přenastavit a povolit? To sis vyrobil sám a z kšandy, že jo? :speak_cool:... Dělám si legraci, jinak hodinky s touto lunetou paráda! To jsou ty Nekton?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Radek Cigi napsal:

Zajímavý, to jsem ještě nikde neviděl. A nezačne tě to po nějaké době škrtit ruku - nemusíš to v průběhu dne přenastavit a povolit? To sis vyrobil sám a z kšandy, že jo? :speak_cool:... Dělám si legraci, jinak hodinky s touto lunetou paráda! To jsou ty Nekton?

Neškrtí, ale opravdu to připomíná kšandy 🙂, velmi pohodlné, nosím to lehce povolené, můj nejpohodlnější řemínek.

JJ je to Nekton edice. Vybral jsem si je pro tu lunetu, matový číselník a pevné zadní víko s nádhernou gravírou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...