Jump to content

Jaké Omegy máte dnes na ruce?

Recommended Posts

• Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tyto ..

Pokaždé co je nasadím na ruku jsem z nich paff :-)

...

před 50 minutami, pavel23 napsal:

Tahle fotka je parádní a hodinky samozřejmě taky nádherný.

Díky díky:)

Vlnky taky :P     

Jsem duhovej víl   ....  :lol2:

:photo:20210522_193345.jpeg.b0cffc87546e9c4912a25fc78de107e2.jpeg20210522_193005.jpeg.f130deebd6fd2933224be6d1daf7c0b0.jpeg

om.jpg.a49cf2dad2af038b2cffabcc38e600a0.jpg

Edited by bobi

@bobihele, ono je dobrý vědět "vo co de" :)

@Radek Cigijojo, nemůžu si pomoct, ale POčka mně co se týče kombinace číslic, indexů, velikosti, hmotnosti (jo, pořádný kladiva) tvaru korunky a heliáku, ruček i pozadí data prostě přijdou nejlepší. Jen si člověk musí vybrat barevnou variantu. Ti co jsou na černou to mají jednoduchý. Drobounký zlepšení bych viděl v umístění data na šestku jako to mají SMP a plný dýnko s koníkem, ale to už by byly dokonalý a takový hodinky přece neexistujou :)

před 11 hodinami, Radik napsal:

@bobihele, ono je dobrý vědět "vo co de" :)

@Radek Cigijojo, nemůžu si pomoct, ale POčka mně co se týče kombinace číslic, indexů, velikosti, hmotnosti (jo, pořádný kladiva) tvaru korunky a heliáku, ruček i pozadí data prostě přijdou nejlepší. Jen si člověk musí vybrat barevnou variantu. Ti co jsou na černou to mají jednoduchý. Drobounký zlepšení bych viděl v umístění data na šestku jako to mají SMP a plný dýnko s koníkem, ale to už by byly dokonalý a takový hodinky přece neexistujou :)

Dokonalý hodinky?? To by už nebyla sranda😆 A že ta modrá těm vlnkám sluší, co?:) 

Ja ty svoje POčka skoro nedám z ruky.  Jo, bicák už mi z nich docela narost, ale stejně.. seděj jak ulitý. A je to jak píšeš, celkového design je fakt strašně povedenej ..a nedokonalej tak akorát🤓

před 14 hodinami, bobi napsal:

Radku,měl tam Provazník nový Můny ?

Tyjo, ruku do ohně bych za to nedal, ale myslím, že ne. Já jsem byl tak rozhozenej z těch mdlejch modrejch PO, že až doma mě napadlo, proč jsem se nekouknul i po všech ostatních. Jak už jsem psal, taková obhlídka pro mě byla dosud nevídaná :) Určitě tam měl nový Breitling Endurance PRO, na ty bych rád aspoň kouknul příště, byť to jsou baterkáče.

před 17 minutami, Bertik napsal:

Nový elastický nato strap. 

5BE34B44-29F8-4278-B12C-0245DCC3D9C9.jpeg

FED5E089-4A88-4F7B-B67F-428B5056AFA7.jpeg

Zajímavý, to jsem ještě nikde neviděl. A nezačne tě to po nějaké době škrtit ruku - nemusíš to v průběhu dne přenastavit a povolit? To sis vyrobil sám a z kšandy, že jo? :speak_cool:... Dělám si legraci, jinak hodinky s touto lunetou paráda! To jsou ty Nekton?

Já bych bohužel elastický nesnesl, resp. bych jeho elasticity nemohl využít, protože i při jen malém sevření tahu mám po chvíli pocit, že mi upadne ruka a musím to povolit.

@bobipříště zkusím nezanedbat přípravu ;)

20210522_122658.jpg.d5056f3d8760ac9db8d6b9d0096aa4c5.jpg

Edited by Radik
před 7 hodinami, Radek Cigi napsal:

Zajímavý, to jsem ještě nikde neviděl. A nezačne tě to po nějaké době škrtit ruku - nemusíš to v průběhu dne přenastavit a povolit? To sis vyrobil sám a z kšandy, že jo? :speak_cool:... Dělám si legraci, jinak hodinky s touto lunetou paráda! To jsou ty Nekton?

Neškrtí, ale opravdu to připomíná kšandy 🙂, velmi pohodlné, nosím to lehce povolené, můj nejpohodlnější řemínek.

JJ je to Nekton edice. Vybral jsem si je pro tu lunetu, matový číselník a pevné zadní víko s nádhernou gravírou.