Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

před 51 minutami, Bertik napsal:

Neškrtí, ale opravdu to připomíná kšandy 🙂, velmi pohodlné, nosím to lehce povolené, můj nejpohodlnější řemínek.

JJ je to Nekton edice. Vybral jsem si je pro tu lunetu, matový číselník a pevné zadní víko s nádhernou gravírou. 

Díky za info, Bertiku. Je to povedená verze SMPc. Myslím, že tady na fóru budou možná jediné. Tak ať dělají jen radost 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 7 hodinami, Radik napsal:

Já bych bohužel elastický nesnesl, resp. bych jeho elasticity nemohl využít, protože i při jen malém sevření tahu mám po chvíli pocit, že mi upadne ruka a musím to povolit.

@bobipříště zkusím nezanedbat přípravu ;)

20210522_122658.jpg.d5056f3d8760ac9db8d6b9d0096aa4c5.jpg

Skvělá fotka skvělých hodinek! A to je jiná BLUE, než na PO, co 😁?! A klidně by to ještě nějaký světlejší (jedovatější) odstín modré sneslo 😉.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Radek Cigi napsal:

Skvělá fotka skvělých hodinek! A to je jiná BLUE, než na PO, co 😁?! A klidně by to ještě nějaký světlejší (jedovatější) odstín modré sneslo 😉.

Na Pelagosy to nemá, ale ve srovnání s modrejma PO byl rozdíl propastnej ve prospěch SMP. No co se dá dělat. Ve finále ušetřím, no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Radik napsal:

Na Pelagosy to nemá, ale ve srovnání s modrejma PO byl rozdíl propastnej ve prospěch SMP. No co se dá dělat. Ve finále ušetřím, no :)

Já To to říkal😁 Když modrý, tak vlnky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...