Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 25 minutami, LukasK napsal:

co je rychlonahazovacka? diky 

Takovej posuvnej čudlík vyčnívající z vnitřní strany řemene na stěžejce, kterým lze čep stěžejky posunout a tím řemen nasadit bez nutnosti nepohodlný manipulace s vystěžejkovačem a bez rizika poškrábání nožek pouzdra. Zatím jsem to ale viděl jen na Wardech a tady na tom řemenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té rychlonahazovačce, mám jí i na Maurice Lacroix a Rado. Snad se to bude šířit víc a víc. 
Jinak venku začíná vykukovat sluníčko, takže černý krokouš do šuplíku a nasazena světle hnědá.

642989D3-8702-4535-99C7-836921D7B843.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radik napsal:

Takovej posuvnej čudlík vyčnívající z vnitřní strany řemene na stěžejce, kterým lze čep stěžejky posunout a tím řemen nasadit bez nutnosti nepohodlný manipulace s vystěžejkovačem a bez rizika poškrábání nožek pouzdra. Zatím jsem to ale viděl jen na Wardech a tady na tom řemenu.

aha chapu, zatim jsem to tedy nikdy nevidel 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, ragu napsal:

Hele, už máš otevřenýho Dušáka...nechceš se jít konečně podívat na ty modrý? Já myslím že je chceš a tyhle pak budou plonkový. 

Už začínám podnikat patřičné kroky. Jen teda přezutí na černo-oranž řemen mně zase trochu otřáslo s realitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už začínám podnikat patřičné kroky. Jen teda přezutí na černo-oranž řemen mně zase trochu otřáslo s realitou.

Ale prosímtě. Tah je tah, tahle aférka s gumou ti vydrží tak týden, dva :D Guma se toleruje jen u hodinek kde je tah problematickej (třeba keramika).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...