Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Včera jsem na webu Českého rozhlasu narazil na článek o Pavlovi Břízovi - amatérském hodináři.

Nenašel jsem tady o něm žádnou informaci a to je škoda!

 

https://liberec.rozhlas.cz/netradicni-hobby-muzejnik-z-liberce-vyrabi-originalni-hodinky-7596268

 

Fotky v článku nic moc a na netu informace nula. Možná někdo ze chronomágů-severočechů Břízu zná a třeba sem přihodí i pár informací nebo fotek. Každopádně, každý podobný počin si zaslouží uznání.

 

post-7330-0-95367500-1535212897_thumb.jpg

post-7330-0-03692200-1535212903_thumb.jpg

foto: Lucie Fürstová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

preco je to strasne? Ved sa snazi a urobil daco do sveta. Este to moze dotiahnut dost daleko ak sa bude snazit viac.

Pro mne osobne je na tom strasny uplne vsechno...vzhled a provedeni hodinek, B v logu, ktere miri k B v novem logu Breitlingu a ta reklama, to je uz jenom jeden nevkusnej vrchol. Ale samozrejme je to jen muj osobni nazor, kterej nikomu nenutim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě klasickej přerod záměčníka/kováře/nožíře v hodináře včetně reklamy, přijde mi, že to tak nějak sedí dohromady. Taky bych si rád něco vlastního poskládal. Nemusí to být můj šálek kávy, ale šikovný ruce má...

Zatím to tady vypadá spíš na diskusi ala sexisticke prasatecko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si přečetl ten článek libereckého rozhlasu z odkazu prvního postu a má to jako koníčka že jo... Chtěl si udělat vlastní hodinky a baví ho to, koníček pěknej. No a ta reklama... Tak asi ten člověk, co jí vyrobil, to má taky jako koníčka :-)

To pouzdro z reklamy je zajímavej nápad, jestli je jeho vlastní. Jinak ty ostatní hodinky se třeba mě nelíběj vůbec ani jedny. Nemám na mysli zpracování, dělal to sám, což je ocenění hodné, ale vzhledem, prostě nelíběj, na což může jinej mít zcela opačnej názor. Instagram a hodnotitelé fotek hodinek / hodinek - no comment (nikdy tyhle socsítě asi nepoberu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě klasickej přerod záměčníka/kováře/nožíře v hodináře včetně reklamy, přijde mi, že to tak nějak sedí dohromady. Taky bych si rád něco vlastního poskládal. Nemusí to být můj šálek kávy, ale šikovný ruce má...

Zatím to tady vypadá spíš na diskusi ala sexisticke prasatecko...

Nejsem si jisty, zda to je na me tak pro jistotu zduraznim, ze chlapik je urcite sikula a klobouk dolu.

A k te posledni poznamce - hodnotil jsem reklamu, ne pana B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...