Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tvl pomotane cisla, plus vsetky tie blaboli okolo. Kolko Ta teda vysiel tento cirkus?

Celkem 518 Euro i se clem, dph atd. Znova bych do toho nesel, ale v te mizerii to nakonec dopadlo jeste relativne dobre. A nositelne to taky je...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je hodne zvlastni, ze lidem chodi zbozi s vadou kvality, tobe prijde jina edice. To me utvrzuje v tom, ze ten projekt asi nebyl moc uspesny kdyz rozesilaji zmetky a jinak hodnotne zbozi.

Zrejme jak vyberes x mega zacnes na ekonomiku a kvalitu kaslat.

No, vsechno jak jsem chtel i co se tyce remenu, jen je to ta limitka o 100 Euro drazsi se zatmavenym pruhledem na strojek:-) Mne to nevadi, ja tam zadne vady nenasel...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale když čtu to fňukání, stejně hnusným způsobem se tady v závětří za monitorem svého času spílalo organizátorovi zdejší "limitky" solárního prstýnku.

Dodatečně změněné logo je samozřejmě trapné (a pro mě by to byl určitě deal-breaker) - ještě že ve finále na ciferníku skoro není vidět, díky sqadovi za fotky. 

Exteriér provedením neurazí a i ten antireflex nakonec vypadá použitelně - kdo má jiný názor, ať si na pracku navleče 20x dražší Rolby a překalibruje si měřítka.

Pe3xxx promine, ale podle fotek mi ten první pokus nepřijde o moc horší než "limitkové" skládačky á la Lüm-Tec - a na "Swiss Made" poměry IMHO sedí i cena. 
 
PS: Kouřové sklíčko průhledu není marné (mám pocit že jsem to poslední dobou dokonce někde viděl), aspoň tak nepere do očí ten lacině potetovaný rotor... 
Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sorry, ale když čtu to fňukání, stejně hnusným způsobem se tady v závětří za monitorem svého času spílalo organizátorovi zdejší "limitky" solárního prstýnku.

Dodatečně změněné logo je samozřejmě trapné (a pro mě by to byl určitě deal-breaker) - ještě že ve finále na ciferníku skoro není vidět, díky sqadovi za fotky.

Exteriér provedením antireflex nakonec vypadá použitelně - kdo má jiný názor, ať si na pracku navleče 20x dražší Rolby a překalibruje si měřítka.

 

Radku, pripomen mi prosim - taky vybral tvurce prstynku od hejlu vyssi jednotky/ nizsi desitky milionu korun pomoci crowdfundingu s prislibem nejcernejsich vanta black hodinek? Nejak mi ten primer nestimuje, ale muzu se plest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Sorry, ale když čtu to fňukání, stejně hnusným způsobem se tady v závětří za monitorem svého času spílalo organizátorovi zdejší "limitky" solárního prstýnku.

Dodatečně změněné logo je samozřejmě trapné (a pro mě by to byl určitě deal-breaker) - ještě že ve finále na ciferníku skoro není vidět, díky sqadovi za fotky. 

Exteriér provedením neurazí a i ten antireflex nakonec vypadá použitelně - kdo má jiný názor, ať si na pracku navleče 20x dražší Rolby a překalibruje si měřítka.

Pe3xxx promine, ale podle fotek mi ten první pokus nepřijde o moc horší než "limitkové" skládačky á la Lüm-Tec - a na "Swiss Made" poměry IMHO sedí i cena. 
 
PS: Kouřové sklíčko průhledu není marné (mám pocit že jsem to poslední dobou dokonce někde viděl), aspoň tak nepere do očí ten lacině potetovaný rotor... 

Kourovi pruhled maji nektere cerne Paneraie tak asi odtamtud, jinak souhlas, ale obligatne Radku, opravdu je potreba do kazdeho prispevku psat neco o Roladach? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Exiztence: Není to potřeba, ani netoužím dělat advokáta Šichovi - tady šlo o lamentace ohledně AR, které by (namísto vzájemných gratulací) fakt sedly spíš k oněm nedotknutelným "investičním" Toolwatch za 200k+  <_<

 

@azeppelin, Kid_A: Taky mi to od začátku evokuje spíš "Mototechnu", kdoví jestli právě tenhle "retro hec za pár kaček" nestál za většinou tuzemských objednávek. Že se zájemců sešlo řádově víc než u zdejších "??, ??????!" bylo snad od začátku dáno rozdílnou velikostí oslovených skupin i diametrálně odlišným "byznysplánem" ("klubová limitka pro pár kámošů" vs "oživení hodinářské značky"). Čísla jsem nesledoval, ale "nižší desítky miliónů korun" hodí už 2000 zájemců po 13 tyčkách. Těžko říct kolik jich (minimálně po změně loga) odstoupilo a kolik ve finále zůstalo pachatelům - ale kdo z organizátorů zdejších limitek by měl na něco v podobném objemu koule a ustál by komunikaci líp? 

project-logo.pngpodcast_5759_logo_mototechna_premium1-66

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekal jsem na první místní fotky a musím říct, že byť celkově KS nemám rád, hlavně protože to je zrovna moderní způsob jak oholit hejly, a hodně mi neseděl ani přístup pana Šicha, který tu kickstarterovou šaškárnu ještě umocňoval komunikační tragikomedií a lživýma webovkama, tak to není takový průser v té černé.

 

Ruku na srdce, když člověk odhlídne od toho, jak to vznikalo a byla by to klidně místní 50ks limitka s tímto výsledkem, tak se tu po nich práší za 20k a ještě si tu vesele budeme plácat po zádech, jak jsme dobří, že se něco takového udělalo.

 

Mě osobně na tom kromě KS hypu vadí ta vykrádačka - chronotechny, cizího designu, ...

 

Bylo by fajn, kdyby se dostaly před ojektiv něčeho kvalitnějšího jak mobilu ideálně i někoho kdo to s foťákem umí...

 

Squad: chodíš někam na srazy, kde budou k vidění?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde, mam je druhy den a jsem cim dal spokojenejsi. Ty hodinky vypadaji fakt dobre. Zasny nedostatek ve zpracovani jsem doposud nenasel. AR sice moc nefunguje, ale jinak super. A vsima si jich okoli, kazdy se pta... Na srazy nechodim, ale neni problem na nejaky sraz dojit, pripadne polud ma nekdo zajem, rad je ukazu. V pondeli udelam vic fotek i s prislusenstvim, ale zazraky necekejte - fotit neumim a mam jen mobil...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...