Přejít na obsah

Chronotechna Blackest Watch


Doporučené příspěvky

No, zatím nemohu k tomuto pokusu nalézt potřebnou afinitu. Respektive na tom nacházím všechny neduhy nabubřelé kickstarterové kampaně, která je z hodinářského pohledu IMHO vo ničom.

 

https://www.chronotechna.com/?lang=cs

 

https://www.kickstarter.com/projects/1563376995/the-blackest-watch-ever-made?ref=587129&token=2836eb2b

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 666
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kickstarter se sternberskym jmenem...nic vic, nic min...mozna par hejlu nachytaji, ale za ty prachy jich moc nebude...slusny hodinky se za tu cenu daji koupit jinde a nejaky radoby posh znacky za min...takze cilovka mi celkem unika.

 

to Axel: Taky jsem se to pokousel rozkodovat, ale rovnez nechapu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vi nekdo, proc je tam se stejnym popisem na vyber hned nekolik nabidek, ale s rozdilnou cenou - super early bird (389euro), early bird (429 euro), VIP (489), u tech dalsich jsou pak navic remeny.. Prijde mi, ze se to v nicem nelisi.. :eek:

Levna na zacatku, drazsi po vycerpani 200ks batch atd... proste kdo je rychlejsi tak je levnejsi...

Jeste edit: ale aspon vobslehli ty user friendly stezejky...

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokonce utrácí i za ochrannou známku. Asi se u nějakého hodináře v Novém Městě nad Metují poučili :-)

 

https://isdv.upv.cz/webapp/webapp.ozs.det?pozk=26705453&plan=cs&s_naze=Chronotechna&s_sezn=%20&s_majs=

Je za tím tenhle člověk, vypadá to, že není úplně blbej.

https://cz.linkedin.com/in/pavelsich

Upraveno uživatelem decebal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale prectete si tridy vyrobku a sluzeb te ochranne znamky - > pristroje na mereni casu (nikoliv hodiny ci hodinky). Takze bych si myslel, ze nazev hodinek Chronotechna  není trademark

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si je koupil, me se to libi, ale nejak nechapu, jestli teda bude cifr holej, nebo tam bude logo 'chronotecha'. na fotkach logo je, na videu ne..

 

3cd7ed78b12b64ae205d2143b5ce846a_origina

presne to iste mi napadlo. Tak teraz neviem. Nebolo by zle ak by sa autor vyjadril aj tu na fore :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, trošku generické ručičky ale cifr s vantblackem bude pěkný, ten "sapphire coated" crystal je trochu cost cutting, myslím že kombince vantablacku by si zasloužila vnější bezbarvý ARko (a to vnější AR odsuzuji) aby to bylo echt černá. 

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí, trošku generické ručičky ale cifr s vantblackem bude pěkný, ten "sapphire coated" crystal je trochu cost cutting, myslím že kombince vantablacku by si zasloužila vnější bezbarvý ARko (a to vnější AR odsuzuji) aby to bylo echt černá. 

No ještě vlastně ani nemají potvrzeno, jestli tam ten Vantablack bude

 

As to Vantablack, we cannot deny or confirm that, as our coating partner agreement, until all is done and public fully, is still under NDA. I would love to be able to give you more specifics, but cannot at this point. I hope you can understand that. You all, our lovely backers will be the first ones to know.

 

ja bych si je koupil, me se to libi, ale nejak nechapu, jestli teda bude cifr holej, nebo tam bude logo 'chronotecha'. na fotkach logo je, na videu ne..

 

3cd7ed78b12b64ae205d2143b5ce846a_origina

V diskuzi se to teprve řeší, jetli tam to logo bude celé, zkrácené nebo vůbec. Ten projekt je dle mého zatím hodně v plenkách

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty 2 rozdílný údaje

když někdo bydlí v Praze, nedá se předpokládat, že by pracoval v Londýně

spíš je to snaha o vyvolání image světáka

Hele četl jsi ten jeho profil? Pracuje v Londýně, ale prostě si s.r.o. szaložil v Praze....co ja no tom nepochopitelného nebo divného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...