Přejít na obsah

SAN MARTIN


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 635
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdar, hledání dokonalosti je teda proces, kór když ke svému vlastnému překvapení zjišťuju, že
mě takové ty všeobecně dotažené modely nudí.

A tyhle mne uchvátily ;o) - ale mám pocit, že první vlna už přešla a jsem schopný si představit, že se bez nich obejdu,
obdivné očumování chvilku baví, ale nakonec vítězí to, že na hodinkách dobře vidím kolik je  hodin. Což dnes není samozřejmost.

Prodat budu muset BottleCapy dokud nemají ani škrábaneček, na denní nošení je neobětuju a a sváteční model to taky zrovna není. Ale to je jiný příběh.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vonkoncom nie som zastancom fejkovania, ale wrwatches jasne deklaruju, ze robia homage veci. a ze ten homage robia ku*va dobre, tak to vsetci vieme. co nove sa da este vymysliet, aby to boli este hodinky, a nie skor sperk? aby to jasne a zretelne zobrazovalo cas a nebolo to nieco, kde 3/4 hodiny rozmyslas nad tym, kolko je vlaste hodin? skoro vsetky znacky oprasuju svoje retro modely, lebo sa uz v podstate ani neda co noveho vymysliet pri "klasicky" vyzerajucich hodinkach.

ale mozem sa mylit a rad si necham poradit a poucit sa.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna ty SN056 jsou už od těch Tudorů dost daleko, aby se to dalo považovat za tu akceptovatelnou homáž, pokud to vůbec je... základní obrysy se tam najít dají, ale jak ručky, tak provedení pouzdra i lunety už má dost vlastní rukopis... oproti těm Tuňákům, nebo Willárdům je to hotové autorské dílo... Tady bych se víc bál těch ostrých hran, než toho že bude majitel popotahován za nošení kopírek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...