Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

Ta přezdívka je z univerzity (UP Olomouc), vznikla tak, že si mě jeden spolužák a kamarád pletl s jiným Martinem, takto svým jiným kamarádem z jiné školy. Tak jsem zkrátil druhé 'a', z 'k' jsem vyrobil 'q' a používám jej tam, kde nechci vytvořit vazbu na mou reálnou identitu...

 

Prostě je to takové moje alter ego :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Puvodne vznikl hufnor pri registraci na nejaky davno zapomenuty server, ktery neustale odmital variace na muj tehdejsi nick s tim, ze uz ho ma nekdo zaregistrovany. V zoufalstvi jsem pouzil imaginarni slovicko hufňoř, ktere se mi libilo pro jeho onomatopoeticke kvality. Jelikoz to byl server zahranicni, zbyl z toho hufnor. Posleze k nemu pribylo (procesem opacnym k vytvoreni zkraceniny ze jmena a prijmeni) imaginarni anglosaskoislandske jmeno Hugh Fnorghwartson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna z mejch nejvetsich uchylek je svedskej "zvejkaci" tabak. Z toho ta prezdivka Onyx a jinde jeste Skruf. Kdyz sem si posledne ze Svedska privez tabak za 450? tak mi zacali rikat prase, ale to se zas nelibi mne :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tolju jsem schytal od soupeřů, následně spolužáků při přijímačkách na střední školu, jako reakci na mé nečeské příjmení, držel se mne do maturity, i chvíli po ní. No a po letech ho stačilo oprášit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč to? :)

Jsem duchovní osobnost, charismatickej vůdce davů a ochránce slabejch :) A mimoto jsem měl křesťanský období, kdy jsem s sebou do lesa vozil Bibli (nevěřili byste, jak se ta knížka hodí, když narazíte na podzim na pěkně vybarvený javorový listy!), takže se jedno sečetlo s druhým a ujalo se to.

 

No a ta dualita - s farářským přišla jedna slečna z Brna, která takhle říkala všem počínaje hospodským přes policajtskýho a konče doktorským...

Upraveno uživatelem farářskej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem tak četl příspěvek od hufnora a jeho "Hugh Fnorghwartson", tak jsem si vzpomněl, že jsem ve svém paranoia období míval schránku na post.ru - všechno v azbuce, kterou jsem tenkrát neuměl.... Tam jsem používal nick Jethro van Gougderfossennsonn (alias Guybrushe Threepwooda) ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toto téma by se mohlo snad i založit nové vlákno... :)

 

Pentium 286 so zapnutým Turbom 16 MHz, v miestnosti 3x4 metre natlačená snáď celá partia z ulice. Pri úvodnej melódii to len tak zašumelo.Snáď jediná hra, ktorú som dohral do konca.

34s0y83.gif

Upraveno uživatelem maxs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...