Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bude to už nějakých 15 let, možná víc, co jsem s kamarádama hrál GURPS a protože jsem se tenkrát hooodně zajímal o středověké feudální japonsko,  vytvořil jsem pro něj pravidla a pár dobrodružství. Od té doby se se mnou táhne přezdívka Polda Nobunaga San ;)  Na různých internetech jsem z kraje používal různé odvozeniny, až jsem v rámci sjednocení přešel na zkratku PNS, pokud tak krátký nick zaregistrovat jde, jako třeba tady ;)
A avatar? Elwood Blues je postava z jednoho z mých nejoblíbenějších filmů, a pozadí určitě netřeba představovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trojan skinheads, dřív jsem hodně poslouchal všeliké Oi, od Cock Sparrer až po Skatalites... teď už jsem jinde ale pořád je to super muzika. Na všech webech jsem takhle, ve hrách pak "I mustache you why?" což se mi jednou zobrazilo jako captcha a já se z toho mohl smíchy potrhat.

V avataru je Tiamat, sumerský démon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Proc nepravdepodobne?

jedině, že bys byl nějak spjatý s Kazachstánem /nic ve zlém/, jinak tugrik a tenge tu moc lidí nezná...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem, ale sveho casu jsem mel namireno projet kyrgystan a Kazachstan.. V jedne zemi na hory, v druhe jen okrajově hory a pouste, ale hlavne se podivat na Tjuratam.. Lepe znamy jako Bajkonur

Sorry za psani bez hacku a carek, ale na ipadu jsem linej dodavat háčky a čárky..

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem, ale sveho casu jsem mel namireno projet kyrgystan a Kazachstan.. V jedne zemi na hory, v druhe jen okrajově hory a pouste, ale hlavne se podivat na Tjuratam.. Lepe znamy jako Bajkonur

Sorry za psani bez hacku a carek, ale na ipadu jsem linej dodavat háčky a čárky..

tak to je ok, už to chápu. Strávil jsem v KZ a MNG pár let, tak proto mně to zaujalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svůj internetový nick jsem si vypůjčil od svého bráchy, kterému tak přezdívali na střední škole a mně se to tehdy docela líbilo. Slovo vzniklo jako modifikace našeho příjmení. Já jsem v něm ale nahradil jednoduché "v" dvojitým. Přišlo mi to tak nějak víc světový :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám skoro všude na fórech nick Lamak. Protože jsou ale všechny možné variace lam celkem oblíbené, tak tady už v době registrace nabyla čance. Tuto variantu mám už dlouho jako záložní, už ani nevím, kde jsem ji použil (uvědomuju si tu infantilnost).

Lama se mi začalo říkat na kolejích na vysoké kvůli CS 1.6, který jsem do té doby nehrál a dostával na frak -> klasické označení pro "neschopné" hráče. Lama se pak celkem ujalo i věřejně a myslím, že spousta spolužáků / spolubydlících ani nevěděli, jak se jmenuju ve skutečnosti.

 

Pravda na prvním srazu mě sibiř překřtil na tlamičku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nemoc z nedostatku vitamínu C, není to jen u námořníků, ale je s nima často spojovaná. Na moři je obecně problém s jídlem, nedejbože s nějakýma vitamínama, který jsou převážně v ovoci a zelenině. Proto se začalo na lodích vozit kyselé zelí - dlouho vydrží a je dobrým ztrojem vitamínu C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...