Přejít na obsah

Nickname


Kalifx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mam rad bonda, prvni moje 'poradny' hodinky na chronomagu byly bondovky, a mam rad jedinecny nicky - ne honza 007 apod. proto sibirnaya - nazev zakladny na sibiri ve zlatym voku..

 

on to ale neni muj prvni nick tady, uplne na zacatku jsem se jmenoval jinak, ale pak jsem chtel sladit vsechny sve internetove identity na ruznych forech do jedne, proto jsem hledal neco, co nikdo nikde nema :) ostatne staci hodit nick do googlu a krome nekolika ruskych a ukrajinskych devcat je tam vetsina mych navstevovanych for..

 

v GoldenEye byla Severnaya... ale takhle jsi zase opravdu jedinečný.. i na tom googlu.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bedjasson, ty jezevci jsou krásný. Drsnosrstého jsme souběžně s tím dlouhosrstým měli také, takového toho světlounkého - vypadal jak houska a fousy měl jak fořt. Měli jsme ho od jednoho roku, byl z útulku a tak nevím, ,jak může vypadat jako štěňátko. Každopádně tyhle drsnosrstý vypadají odmala jako dědové.

post-14708-0-74601100-1367954630_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril - začali mi tak jako první říkat spoluhráči z jedné vesnické kapely, kde jsem v devadesátých letech hrával. Kvůli mé čivavě. Loni ale můj věrný kamarád a druh - psí dědek Cyril, odešel do psího nebe. Po devatenácti letech. :rip: .  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já svůj nick mám ještě z dob, kdy jsem začínal chodit na xchat na centrumu. Při zakládání nicku jsem dal svoje jméno Patrik a jelikož už tam samozřejmě tento nick už byl i z různými čísly tak jsem napsal patriknapr jako patrik napřiklad a už mi to jaksi zůstalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem byl teenager, tak mi známí říkali Spermoň...ale nebylo to uplně praktické, hlavně našim se moc tahle přezdívka nelíbila a i na škole s ní byly trochu problémy...takže zmutovala na mou žádost do Ondroň, posléze do lépe vyslovitelného Ondoň až se ustálila na Ondoni...no a tak mi říkají v podstatě všichni známí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gustaf: Jednoho dne, za mých studijnch let, jsem se při basketu seznámil s mým pozdějším dobrým kamarádem....na otázku jak se jmenuju jsem mu odpověděl, že co je mu do toto...a on na to: tak budeš Gustaf. Mezi ostatními se to okamžitě ujalo a dnes už mi tak říkaj skoro všichni....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ho hoo ake fajnove vlakno

 

bude to uz snad aj 20r co som pracoval pre firmu Dr. Oetker :)

 

inac moja legitimna prezyvka je "kvietok" - kto ste mali tu cest stretnut ma osobne, pochopite ze autor prezyvky tak ucinil v sladkej nevedomosti a vo chvilkovom pominuti zmyslov /= mlade dievca obsluhujuce v bowlingovej herni/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Křestní jméno, plus oblíbené číslo, obvykle mám bujnější fantazii a asi byl dal jméno některé oblíbené knižní postavy, ale když jsem se tady registroval, tak jsem spěchal at můžu koukat na fotky hodinek, tak jsem to moc neřešil. A hlavně jsem netušil, kolik tady budu trávit času  :whistle:

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje tři písmenka spojují stroje, který jsem vždycky obdivoval a přitom se s nima minul v čase. Když jsem po nich opravdu toužil, nemohl jsem si ani jeden z nich dovolit..teď už bych třeba mohl, ale touha už není tak silná, takže zůstane u platonickýho vztahu, ze kterýho vznikl vlastně i můj nick.

 

Edit: fotky ukradený z všeplanetárního kyberprostoru

post-7874-0-95910200-1368651015_thumb.jpg

post-7874-0-92476600-1368651198_thumb.jpg

Upraveno uživatelem xjr1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...