Přejít na obsah

Natahovač


JardaJarda

Doporučené příspěvky

@pantauleo asi bych otáčky o něco korigoval. Synek mi loni vyrobil tady tu kosmonautskou rozcvičku. Chvíli jela, pak odpočívala s vadným motorem. Nedávno mi to poladil. Nechal jsem si nastavit dva režimy točení :

buď potřebuju naládovat - pak na jeden krátký stisk vrtí 15 minut cca 10 ot/min, vždy jednu otáčku tam a druhou zpět (možná to nechám časem upravit na více v jednom směru), počet cvaků násobí čtvrthodiny.

Udržovací režim po delším stisku mi vrtí nonstop cyklus dvě minuty jedním směrem, 38 minut pauza, dvě minuty druhým směrem, 38 minut pauza. V pohodě stačí...

 

natah1.jpg

natah2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 7. 4. 2020 v 20:35, Juraj11 napsal:

Tak dnes dorazil. První dojmy: pěkně zpracovaný,tichý chod.

Zbytek ukáže čase74cf14f462e80c96570d4c1d2203cda.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Juraj11 Uvazuju o stejnem vrtici, ridim se heslem pana Dolce vita, pitcho vole - Bud v klidu a kup, co se ti libi. 😀 Furt spokojenost s Klarstein Hanoi 2? Hlucnost, provedeni ok? Neotiraji se ty hodinky ve vrtici o sebe, jak si zminoval nekde vyse?
Predem diky za info. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První měsíce budou OK, než se v tom začnou viklat ty papundeklové polštářky (dočasně řešitelné přesazením “koženkového límce”). Životnost teřících gumiček mezi motorkem a převodovkou má číňan spočítanou na 2 roky - do té doby se původně celkem tichý mechanismus pěkně rozvrzá a budete rádi že to má aspoň ten netěsnící plexisklový dekl (5dB dolů?), který jako bonus hodinky uvnitř chrání před masařkama a mikrometeoritama (před prachem ne). Ale na druhou stranu, v cenové kategorii “designovek do 15 litrů” (modalo a swisskubik nevyjímaje) ani nic jiného nečekejte - plastová střeva původem z dětských autíček i generickou čískou elektroniku najdete všude stejné. Chcete-li bez ohledu na počet kousků něco solidního, ušetřete čas a připlaťte si za Wolf B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Servus chlapci (a děvčata)!

Pořídil jsem si svůj první vrtič (Klarstein na 4 kousky) a narazil na problém: Takové ty polštářky, co mají hodinky držet na místě ve winderu, jsou strašně titěrný! Mám obvod zápěstí cca 22 cm a hodinky s kůží na překlápěčce do toho prostě nejdou nacpat... Část řemínku s dírkama se musí vyvléct z čudlíku ve sponě a pořádně utáhnout kolem polštářku, jinak to tam nedrží. Což je neuvěřitelnej opruz. Co až tam budu chtít nacpat hodinky na tahu?! (Zatím mám zbytek hodinek na NATO nebo na kůži s normální trnovkou, kde to neva)

Neexistuje na to nějakej fígl? Nějakej alternativní univerzální polštářek nebo tak?

Upraveno uživatelem Tos
Lepší srozumitelnost
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servus chlapci (a děvčata)!
Pořídil jsem si svůj první vrtič (Klarstein na 4 kousky) a narazil na problém: Takové ty polštářky, co mají hodinky držet na místě ve winderu, jsou strašně titěrný! Mám obvod zápěstí cca 22 cm a hodinky s kůží na překlápěčce do toho prostě nejdou nacpat... Část řemínku s dírkama se musí vyvléct z čudlíku ve sponě a pořádně utáhnout kolem polštářku, jinak to tam nedrží. Což je neuvěřitelnej opruz. Co až tam budu chtít nacpat hodinky na tahu?! (Zatím mám zbytek hodinek na NATO nebo na kůži s normální trnovkou, kde to neva)
Neexistuje na to nějakej fígl? Nějakej alternativní univerzální polštářek nebo tak?

Ja som niečo podobne vyriešil výrobou - zas menšieho “polštařek”.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Plho - vlastně Datle -, vždyť to tady už několik hodin řešíme! 🙂 Potřebuju větší polštářky... Nebo myslíš dávat je po dvou? 😛 V hodinkovnici je to celkem šumák, ale ve vrtiči to musí docela fest držet...

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Tos napsal:

Ale Plho - vlastně Datle -, vždyť to tady už několik hodin řešíme! 🙂 Potřebuju větší polštářky... Nebo myslíš dávat je po dvou? 😛 V hodinkovnici je to celkem šumák, ale ve vrtiči to musí docela fest držet...

myslel jsem jako additional cushion 

neboli vrťobec, takové zvláštní slovo, že ;o) 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že jsem vyzkoušel ty ponožky. Funguje to, ale má chybku, že ať to tam cpu, jak cpu, hodinky po chvíli na vrcholu dráhy začnou lehounce ťukat do víka natahovače. Taky mi připadá, že cpaní hodinek s ponožkama do poměrně úzkého prostoru ve winderu chce docela dost síly, což asi neprospívá uložení bubnu.

Vyzkoušena i metoda "vrťobec" (hodinkovnici z Lidlu mám doma), ale tam narážím na stejný problém - hodinky mají málo místa.

Nezkoušel někdo origo polštářky z vrtiče omotat např. molitanem vhodné šíře na požadovaný obvod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

zdravim, oplati sa tento vrtic -  Klarstein St. Gallen Premium natahovač na hodinky - za 1.600,00 CZK? 

problem je, ze nie e k nemu doklad o kupe. 
Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...