Ohm-Aztec Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 Do háje, uplně jsem zapomněl, co za vepře to je... Jinak dnes v měsíčníku Žlutý je Andrej Babiš a na ruce má Bell a Ross chrona. Něco z vintage kolekce.
CEGY Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 Tak to vypada na moc sympatickeho nacka.A abych nebyl OT, tak hodinky nevim.
gougy Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 ....soutěžní otázka za "100 hakenkrojců",......uhodne někdo,co za "kukačky" má náš vřelý soused z NDR Bernd Posselt ?To na tahu nemohou být IWC Mark XV ? (nebo jiné číslo)
IzTaPa Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 ....soutěžní otázka za "100 hakenkrojců",......uhodne někdo,co za "kukačky" má náš vřelý soused z NDR Bernd Posselt ? me pripada, ze possert ma ta kuzi AP 14800 (alespon podle tvaru pouzdra a velikosti) a na tahu ma neco jineho, ale to uz neodhadnu.
Frantik Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 To urcite nebudou :-) Ani to neumi zapnout, to bude nejakej Citizen, apod.
IzTaPa Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 To urcite nebudou :-) Ani to neumi zapnout, to bude nejakej Citizen, apod. nekaz mi iluze ze cas od casu i nemecky politik muze mit vkus
Ondoni Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 nekaz mi iluze ze cas od casu i nemecky politik muze mit vkus co tenhle? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Jirka23689 Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 Copak nosí nejbohatší člověk na světě Carlos Slim Helú?? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Frantik Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 (upraveno) Podle stitku na boku bych rekl UN. Upraveno 26. srpna 2013 uživatelem Frantik
cretino Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 (upraveno) ..podla mna su to Bvlgari Carbongold Upraveno 26. srpna 2013 uživatelem cretino
cretino Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 ..mohol sa trosku viac buchnut po vrecku
railmaster Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 Stačí sa pozrieť, čo nosil predtým. Proste to vôbec nerieši a raz si vezme HH a inokedy quartzky, ale väčšinou strednú triedu, priority vidí v niečom inom...
Frantik Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 tak predpokladam ze jsou to jedny z jeho 187 hodinek :-))) Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
IzTaPa Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 ..ale žádné vyloženě slim... Porque no es delgado
kubson Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 JXD ma asi fakt Seika. Ted jsem v kavarne v Krumlove sedel vedle jednoho z dalneho vychodu a mel na ruce to same...před časem si u nás byl pro trasery, jestli pro sebe ale nevím?
Mirek Odesláno 26. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 26. srpna 2013 tak predpokladam ze jsou to jedny z jeho 187 hodinek :-))) Na té druhé fotce to vypadá na olympijský Primky
organic Odesláno 27. srpna 2013 Nahlásit Odesláno 27. srpna 2013 Sean aka Bond už tady byl. Jsou to Radiomiry. Jedna z nejsmutnejších zpráv co jsem včera četl je, že Sean už na tom je zdravotně dost zle (alzheimer). Snad je to jen bulvární blábol...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se