Přejít na obsah

Jaké hodinky nosí VIP?


African

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 25tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 20 hodinami, petroniuzz napsal:

Frajer a neskutečný hrdina až do konce. 🖤

(Hodinky značky Ebel) 

FB_IMG_1708118474829.jpg

Na první dobrou bych řekl, že je to ten pán co měl s doktorkou pořad v televizi na hubnutí. A to je opravdu člověk frajer až do konce, držet obézní lidi na uzdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, JR_2010 napsal:

Tak eště bych to zkusil na druhou dobrou, pro jistotu...

...nebo možná by také bylo dobré zkusit respektovat prosbu výše ve vlákně, a skutečně do příspěvku napsat, o koho se jedná, čím se proslavil a co má za hodinky.

Příspěvek o "frajerovi" sice hodinky (resp alespoň značku) zmiňuje, ale také netuším, kdo to je a proč je frajer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, no, tady asi přispěvatel tak nějak předpokládal, že je to jasný, vzhledem k tomu, že za posledních 48 hodin byl jeho obličej ve všech novinách a na všech webech po celým světě od rána do večera. 

edit: sakra, Frantík mě předběhl...

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja to sem doplnim:

Alexei Navalnyj - rusky pravnik, odporca Putlera, bojoval za demokraticke a slobodne ruSSko a politicky vezen.

Jeden z poslednych slusnych ludi v tej skurvenej krajine. 
 

- a nie nebudem apoliticky. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Frantik napsal:

Podle me není potřeba představovat nekoho, kdo je teď středem pozornosti celého světa. Myslím ze všeobecný přehled patří k základům aspoň elementární vzdělanosti.

Mně teda osobně to došlo jenom z toho popisu u tý fotky. Kdybych ji asi vyděl jenom takhle napůl z profilu a napůl zakrytej obličej nevim, nevím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Frantik napsal:

Kuš

já jsem si říkal, co to ten Fassbender vyvedl, že je o něm zpravodajství celý den

1382463638000-XXX-FASSBENDER-Actor-Micha

Upraveno uživatelem pebe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, pebe napsal:

já jsem si říkal, co to ten Fassbender vyvedl, že je o něm zpravodajství celý den

 

Zapomnels napsat kdo to je, proc je VIP, kdy a kde se narodil, jak se jmenovali jeho rodice a taky jaky ma hodinky. Ergo vsechno spatne, jsi zraly na BAN 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, warann napsal:

Zapomnels napsat kdo to je, proc je VIP, kdy a kde se narodil, jak se jmenovali jeho rodice a taky jaky ma hodinky. Ergo vsechno spatne, jsi zraly na BAN 😛

Tak to se omlouvám 🙂

Michael Fassbender (* 2. dubna 1977, Heidelberg, Německo) je irský herec původem z Německa. Zprvu začínal v seriálech jako Hercule Poirot nebo Bratrstvo neohrožených. Zahrál si i v celovečerním filmu a to v 300: Bitva u Thermopyl. Mezi jeho další známé role patří Magneto ve filmech X-Men: První třída, v jeho pokračováních X-Men: Budoucí minulost i X-Men: Apokalypsa a Android David ve snímku Prometheus.

 

Rodiče

matka: Adele ze Severního Irska, otec: Josef z Německa

 

A podle mě mí IWC pilot's chronograph 41 IW388111

https://www.iwc.com/en/watch-collections/pilot-watches/iw388111-pilot_s-watch-chronograph-41.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...