Přejít na obsah

XIIVI


beeman

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

je to spatny, velky spatny 😳
od rana litam, neplanovane, nestihl jsem tedy ani nic poladit, hlavne tedy jakou cestou se do toho pustim (mam 4 varianty, 1. soustruh + CNC + vrtacka + rozbrusovacka, 2. pouze CNC, 3. laser + CNC, 4. voda + CNC), udelat navrhy tvaru pouzder a pripravit programy pro CNC (budou se malinko lisit od mnou do ted vyrobenych), nechat schvalit nedockavcum, koupit roztok na leptani a specialni brusne papiry, tak toto vsechno jsem dnes nestihl 😞

a proc velky spatny? dnes ma tchan narozky, slavi se v hospode, ja tam puvodne nemel jit, pac nebylo hlidani, ale nakonec to dopadlo a jdu
to znamena ale jedine, nevyhnutelne - zitra nebudu vedet jak se jmenuju 😅

takze nejdrive se vratim k praci v patek, mozna neco stihnu zitra alespon na pocitaci

dekuji za vyslechnuti a pochopeni 😉

P.S. dnes mi dorazil z NDR balicek, nove vterinovky a hlavne lak na lumi, hura

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to spatny, velky spatny 
od rana litam, neplanovane, nestihl jsem tedy ani nic poladit, hlavne tedy jakou cestou se do toho pustim (mam 4 varianty, 1. soustruh + CNC + vrtacka + rozbrusovacka, 2. pouze CNC, 3. laser + CNC, 4. voda + CNC), udelat navrhy tvaru pouzder a pripravit programy pro CNC (budou se malinko lisit od mnou do ted vyrobenych), nechat schvalit nedockavcum, koupit roztok na leptani a specialni brusne papiry, tak toto vsechno jsem dnes nestihl
a proc velky spatny? dnes ma tchan narozky, slavi se v hospode, ja tam puvodne nemel jit, pac nebylo hlidani, ale nakonec to dopadlo a jdu
to znamena ale jedine, nevyhnutelne - zitra nebudu vedet jak se jmenuju 
takze nejdrive se vratim k praci v patek, mozna neco stihnu zitra alespon na pocitaci
dekuji za vyslechnuti a pochopeni
P.S. dnes mi dorazil z NDR balicek, nove vterinovky a hlavne lak na lumi, hura

No stres Álois, užij si pařbu, pozdravuj tchána a kdyby kolem tebe nad ránem po cestě domů poletovaly můzy, tak je neodháněj a zkus si něco zapamatovat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ziju, dnes uz je to dobry 😎

tedy az na to, ze jsem matros zapomel doma, cekam az mi prijde zprava, ze si muzu dojet pro chemii na leptani a pokud me z dily pustej filmari, jedu pro to, rad bych s tim dnes malinko pohnul, pac zejtra musim na parnik s rodinkou, takze pak az v nedeli

 

E77F817D-2820-4AD1-8507-BD5710C32921.jpeg

9EF92897-DC4A-4F92-AE09-1E69ED9EB0CD.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman tobě se do toho evidentně nechce, furt to odkládáš, máš spoustu výmluv a hledáš si jiné činnosti, jen abys ten okamžik co nejvíc oddálil. 🤣

Až budeš mít hotový ten CNC program, zkus to nejdřív na kusu pásoviny, než zajedeš hrotem do damašku. To by bylo hodně škody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom kratce, cely vikend bojuji s tim, jak naprogramovat CNC resp. vsechny drahy tak, aby to slo co nejlepe obrobit, uz to temer mam, ale stejne budu nejdriv postup zkouset na bronzu, nez to pustim do nerezu, je to des, kdyz clovek nemuze udelat chybu 😄

prokladam to dokoncovanim MMXX/XIV, konecne v podstate hotovo, jete par drobnosti a taky druhe pouzdro a reminky a logo aplikace a baleni, ale dnes to bude, rucicky stribrne do zlatava, vlozka lunety bronzova, toppouzdro tedy celobronz, druhe bronzove piskovane patinovane se stribrnou vlozkou lunety 

rychle foto

 

242864390_249927367141426_657114171595409705_n.jpg

242747847_249927373808092_8354379260496018478_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...