Jump to content

Recommended Posts

Kurňa, mně se líbí... Kde jsi zkoušel?

Bucherer, Zürich. Ostatni barvy ve 41mm nemaji.

Chce to kluka vopálenýho ty máš farbu jak tesne pre smrcu

Voe to je moje opalena ruka! ...Lepsi?

5015da38de91526991915e7bc5628a5e.jpg

Ale iste mne sa páčia hodne , aj keď povodne boli mojim favoritom červene 

Uvidime jak povedal ...

Mě se to teda moc nelíbí, kdyby tam nebylo napsáno Rolex, vypadalo by to jako takový ty hodinky z nákupního centra co maminka samoživitelka koupí pro svého prvňáčka do školy. :)

Ono to chce vidět naživo. Mně sr taky líbila ta šmoulová barva, ale když jsem je pak viděl, tak favorit klasická modrá nebo černá barva. Asi jsem furt konzerva🙁achjo

před 7 hodinami, knihomol napsal:

Ono to chce vidět naživo. Mně sr taky líbila ta šmoulová barva, ale když jsem je pak viděl, tak favorit klasická modrá nebo černá barva. Asi jsem furt konzerva🙁achjo

Nejsi konzerva, jen máš vkus :D S odstupem času... ta modrá je kýč, o žluté a  červené nemluvě.. Klasika v podobě DJ je stejně mnohem lepší volba ;) 

Nevím jestli nenosím dřevo do lesa, ale teprve teď jsem si všiml, že nové suby mají z vnitřní strany skla antireflex.

Snímek obrazovky 2020-09-19 v 8.30.11.png

hmm tak možná jsem jen mimo, žil jsem pořád v tom, že tam antireflex není...

před 3 hodinami, petr_cha napsal:

Měl jsem celou dobu za to, že na žádných Rolexech není AR... 👀 Vždyť se to tady psalo pořád dokola.. V tom případě se jdu zapsat do pořádníku na nový Suby ND 😜

Tím že u pana Rolexe bývá AR "tradičně" jenom na jedné straně to každopádně stojí za prd - tuplem na placatém skle s flusancem, pod kterým už se to paradoxně musí řešit... :shit:

Jestli tam zespodu je, a jestli ho měly i ostatní 40mm "professionals" s šesicifernou referencí,, tak moc nefunguje. Před dvěma lety jsem fotil společně Batmany a Piranhy (které mají taky ploché sklíčko se spodním AR), a byl tam velkej rozdíl v neprospěch Rlx, půlka fotek na nic, musrl jsem hledat polarizák. A to pŕitom není AR u Prometheů (a asi "spodní" AR obecně) kdovíjak účinnej zázrak.

Presne, je to tady ostatne videt na fotkach, bez polarizacniho filtru se neda ostre vyfotit cifr, protoze to porad haze odlesky a mobil s tim ma problem.. Kyklop je jasny, ale zbytek skla vzdycky vypadal, ze je bez AR. 

Občas někdo v nějakém článku napsal, že je tam spodní AR, ale v rámci diskuzí zpravidla došli k tomu, že je jenom pod kyklopem. Podle mě tam žádný AR nebyl, a to jak vzhledem k porovnání s ostatními hodinkami se spodním AR, tak i vzhledem k těm diskuzím, které k tomu došly prakticky vždycky.

Takže jestli tam teď je, tak by mě zajímalo srovnání naživo.

V 18. 9. 2020 v 10:49, petr_cha napsal:

Tak určitě stačily. :)  Za mě určitě hezčí cifr. Ty dvojité indexy na 3,6,9 u nových OP41 nedávám.

Chybějící antireflex je řešitelný i v tuzemských podmínkách - a jednou provždy je ostuda ROLEXu že tam za ty superlativní prachy není už z výroby :shit:

Edited by Radek124