Jump to content

Zenith 35.1240.400/01.C495


Veru1992
 Share

Recommended Posts

Ahoj vsem,

dostaly se nam do rukou kdysi darem tyto hodinky. Jsou nenosene. Netusime vsak, jakou by mohly mit hodnotu? Vim, ze ceny jsou u Zenithu od par tisic az po statisice, tak bychom radi vedeli, co mame vlastne doma. Na netu jsem konkretne tyto nikde nenasla. Prikladam i foto.

post-69495-0-05188200-1583327491_thumb.jpg

post-69495-0-58687000-1583327499_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nedavala jsem to sem proto, ze bych mela potrebu si cist urazejici komentare. Obratila jsem se sem proto, ze tomu sama nerozumim a chtela jsem se dozvedet vic od nekoho, kdo se o to zajima a vedel by vic. Taky bezne dary za statisice nedostavame, ale to, jakym zpusobem se nam do rukou dostaly vam muze byt jedno a neni to predmetem dotazu.

Edited by Veru1992
Link to comment
Share on other sites

Nevim, ale nikde ani jednu urážku nevidím. Chtěla jste odpověď dostala jste ji, tak nechápu proč nás označujete za "takové lidi". Neni to náš problém, že Vás někdo podaroval fejkem, tak si laskavě vylejte zlost jinde.

Link to comment
Share on other sites

Pokud pominu prvni prispevek vlakna, tak pak prisel normalni slusny dotaz. Fejky nefejky, mrdky nemrdky, odpoved mohla prijit stejne kutivovanou formou jako otazka. Takze se nedivte, kdyz jste dostali kartac, ze se neumite chovat.

Link to comment
Share on other sites

Asi tak. Von si tady asi každej mysli, ze kdokoli se přijde zeptat na cenu/původ hodinek, má na netu nastudováno stovky hodin . Právě proto se jde ptám sem, to dá rozum. Někdy jsou ty reakce místních chytráku až směšný, když se někdo slušně zeptá, proč nemůže dostat slušnou odpověď? Nemluvím vo tomhle konkrétním případu, ale občas to tady fakt vypadá jak hnízdo vseznalku, co si koupili jedny drahy hodinky a najednou jsou nejchytřejší ze všech.

Link to comment
Share on other sites

Asi trochu zase rozvířím hyperkorektní vody. Ty hodinky si urážku zaslouží. Když někdo o hnusných fejcích napíše, že jsou to hnusný mrdly, tak má IMHO pravdu. Do tazatelky se nikdo nenavážel. Zareagovala s mírnou tenzí ... :-) Jasně, byla zklamaná. Pokud ke zisku hodinek třeba i přinesla drobnou osobní oběť, mohla být zklamaná o to více. Vím, žijeme v době mee too, 54 (nebo já nevím už kolika) pohlaví, vítání všech a všude za každou cenu, ale zase zachovejme si trochu nadhled.

Link to comment
Share on other sites

Přiznám se, že po prvním příspěvku jsem si myslel svoje, ale je fakt, že ten následující už byl v pořádku. Škoda jen, že to nešlo hned a myslím, že částečně i proto pak nebyly reakce úplně "vřelé".

Je ale pravda, že občas se asi nově příchozí necítí úplně vítáni a často jsou v tom nevinně.

Edited by MíraMíra
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...