Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Co říkáte na tuhle údržbu, kterou provádí v Breitlingu?!? ;)

Dá se vybrat vpravo nahoře i český komentář z nabídky LANGUAGES!

Prý stojí cca 250,- EUR, ale jestli při tom dokonce vyměňují i některé součástky, myslim, že to za tu cenu stojí ...

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno

Tak to je luxusní video. Radost pohledět.

 

U Hanáka stojí vyčištění a seřízení Brajtlí s chronografem kolem 12.000 Kč a silně pochybuji, že se budou s hodinkami takhle mazlit. Jestli to náhodou neposílají do Švajcu, to sice nevím, ale dražší jsou určitě.

 

Začínám chápat Midlocha - velké B se mi začíná líbit. Takovým videem si značka moji důvěru a srdce získává...

Odesláno (upraveno)

Oni je pritom zakroku nejen cisti, ale i lesti?! No to je Bomba...

 

rordo, kde jsi k te informaci prisel? prohledavam jejich web a nikde nic

Upraveno uživatelem Jakubisko
Odesláno

Mmch. Hanák není "autorizované středisko Breitling"? Takže by to měli dělat i tam... ale je fakt, že bych je radši poslal někam jinam...

 

U Hanáka stojí vyčištění a seřízení Brajtlí s chronografem kolem 12.000 Kč a silně pochybuji, že se budou s hodinkami takhle mazlit. Jestli to náhodou neposílají do Švajcu, to sice nevím, ale dražší jsou určitě.

 

Odesláno

Co se provádí s hodinkama u Hanáka nevim, ale moc bych za to nedal, že je skutečně pošlou do Breitlingu a vzhledem k ceně na tom ještě něco vydělaj ... ;)

Jsem členem jednoho španělskýho fóra, kde jsem tuhle informaci objevil, tam je víc členů, který jednou za čas pošlou svoje Breitlingy dát do pucu do Švýcar ... :)

Odesláno

Hoši, tak tohle je pro mě hodinářské video roku, úplně mě to nadchlo pro velké B ještě víc, už vím kam si je pak po pár letech nošení dám a Hanák to určitě nebude.

Ještě jednou dík

BTW: Zajímalo by mě co na tuto krásnou péči ze strany big B, by řekl takový CIGI ;)

Odesláno
Prostě krása. Tohle video nemá chybu a až přijde čas tak i moje B pojedou domů do Švajcu na vyčištění.

Paráda ! Mrakodrape kam jsi dal toho kočičáka ?

Odesláno

Hezke, mi jednou rikal hodinar, jak jeho kamos dostal certifikaci k Breitlingu. Dali pred nej rozlozeny chronograf a cekali, jestli jej slozi nebo ne. Metodou pokus omyl jej po nejake dobe slozil, panove z Bretilingu poznali, ze to neni zadny debil, a tak dostal certifikat.

Odesláno
Na každýho jednou dojde. No a došlo i na kočičáka. Jak šlapou Tvoje B? Mě docela schází :crying_anim:

Moje ( tvoje ) "B" šlapou super, ale koukám do tvého podpisu a krapet jsi doplnil arzenál ! :thumbsup_anim:

Odesláno (upraveno)

Klobouk dolů, skvělý prodejní argument.

 

 

Edit - otázka na znalce místních poměrů Patrika, je zákazník obeznámen s takovým luxusním servisem ?

Upraveno uživatelem thesis
Odesláno

všechno pěkný, ale já už B moc nevěřím, nové hodinky jsem koupil už s vadou, po opravě se zpoždovali o 20 sekund, vina je prý na poště, která se zásilkou nesprávně manipulovala, hodinky šly znova do Vídně, celkem od února už 2 měsíce v opravě.

Odesláno (upraveno)

Za ty prachy bych to nechal servisovat co dva roky :) a přímo bych si udělal výlet do švajcu..

Pěkná práce...

Upraveno uživatelem kulix

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...