Přejít na obsah

Tudor BB36


Doporučené příspěvky

Ahojte ve spolek, dnes mi byly doručeny tyto fešandy. Jsem z nich unešený :). Těch 36 mm sem se trochu obával, ale sednou parádně. Sice ještě musím někde upravit tah, jelikož se nám to na dálku nepodařilo dobře zkrátit, jsou ale parádní.
Všem děkuji za skvělé rady, ať už v mém vlákně, kde jsem poptával pomoc s výběrem, tak i v SZ.
Postupně budu přidávat více fotek, teď pár narychlo cvaknutých.

IMG_6179.jpg.jpeg

IMG_6190.jpg.jpeg

IMG_6188.jpg.jpeg

IMG_6183.jpg.jpeg

IMG_6181.jpg.jpeg

IMG_6180.jpg.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, krtenek napsal:

Obvod ruky máš 14 cm?

Já bych řekl tak 16-17, takže asi tolik, co ty IQ.

Gratuluju ke krásným hodinkám, jak napsal kolega pepyczek, pokud se obejdeš bez data, tak výborná volba, klidně nafurt. :)

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se sem ještě vrátit. Ruku mám 19-22, teď zrovna 19,5. A schválně jsem vytáhl z šuplíku hodinky podobného stylu, jen na řemenu. Stejná velikost 36. Úplně v pohodě a to si troufám myslet, že tvá ruka je mnohem užší. Takže dobrá volba! Bejt to potápky s lunetou je to jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji :)

před 14 minutami, krtenek napsal:

Obvod ruky máš 14 cm?

Hele zkracovali mi je na 16,5 a jsou mi extra těsný, že je skoro nedopnu a musím jeden dílek nechat přidat, takže filo-boxer má dobrý odhad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Daemonultimate napsal:

Nebude to malé, to je jen sugesce.

Ano tiez tak uvazujem. Zvlast ked vidim, tie fotky naokolo, ked aj mensie priemery vyzeraju perfektne. Aj ked fotky trosku klamu.

Vies ako to je, ako zaciatocnik odchovany na cibulach s priemermi 45+ si musim prejst chrono-katarziou, kym pridem na chut tomu spravnemu. Ale pracujem na tom, pracujem.. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sednou opravdu dobre. Ja mam taky podobne v 36mm a zapesti podobne velke jak ty. Puvodne jsem si nebyl jisty, protoze clovek je zvykly na vetsi. Ale jsou to moje nejoblibenejsi hodinky. Skvele pohodlny.

K tvym hodinkam - super volba. Naprosto univerzalni hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridavam sa ku gratulacii. Mal som ich 2 krat na ruke (modre) ale v realne som sa nemohol zbavit pocitu ze tie rucicky su na cifernik neprimerane velke. Takto na fotkach to vyzera uplne perfektne. Pridaj dalsiu fotodokumentaciu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem moc děkuji za reakce. Velikost je opravdu v pohodě, nikdy jsem na ruce neměl hodinky o velikosti 36 mm a trochu se toho bál. Tyto sem bohužel díky dnešní situaci neměl šanci vyzkoušet, měl sem ale šanci si vyzkoušet RLX DJ 36 mm a jakmile sem je měl na ruce, tak sem věděl že BB36 bude ta správná cesta :) 

Jinak dnes sem si nechal ideálně upravit tah a maximální spokojenost. Přikládám jednu dnešní fotku, další budou časem určitě následovat :)

20200506_163847.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...