DarylVanHorne Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 (upraveno) Před hodinou, Radik napsal: A teď... A přitom bych čekal, že člověk bude s věkem rozum nabírat. Asi už jsem překročil vrchol Rozum? Tady? Na chronomogau? Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumemKupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu... Upraveno 27. listopadu 2022 uživatelem DarylVanHorne
Radik Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 19 minutami, Kid_A napsal: Hodinky musej byt velky Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech před 16 minutami, Akam napsal: Tak to je pro nás 16,5kové dobra zpráva Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK
Kid_A Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 7 hodinami, Dokusan napsal: SBGV245 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Super raritka
Dokusan Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 Právě teď, Kid_A napsal: Super raritka Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Kid_A Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 Právě teď, Dokusan napsal: Jsou to takové šedé myšky, o které v době kdy se prodávaly nebyl moc zájem. Dnes už asi opravdu spíš rarita. V době prodeje spíš všichni chtěli limitku SBGV247 nebo černo žlutou verzi SBGV243. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne?
shewcza Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 13 minutami, Radik napsal: Tak nějak, malý Nomosy u mě nefungovaly. Ale stejně pořád počumuju po Club Campusech Tady bych asi trochu mírnil nadšení, protože já jsem na tyhle věci myslím hóóóódně tolerantní. Když se mi nějaký fakt líbí, velikost i váha jdou stranou Možná ať k velikosti řeknou @shewcza a @LovecK Tak vnímání velikosti je značně individuální. Já se nijak netajím tím, že pro mě byla vhlavní motivace k výměně velikost. Prostě už to bylo za tou mojí pomyslnou hranicí. Tu hranici má každej někde jinde. Stejně jako s holkama silnější pes m*dá! No já to evidentně nejsem...
Dokusan Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 Právě teď, Kid_A napsal: Souhlasim. Ta seda varianta snad byla jen pro US trh, ne? To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře
Vit Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 (upraveno) před 2 hodinami, mlsoun1 napsal: Toz dobry,co bych si stezoval Pěkné, hodinky i fotka, Marceli! Před hodinou, michalval napsal: To jsou ty Kostrovy? Tak to jsou v dobrých rukách . A k tomu bude určitě spusta hezký fotek, haj je u Tebe zvykem. Ano, nějaké další fotky ZDE. před 58 minutami, Kid_A napsal: Hodinky musej byt velky Jirko nestyď se a nafoť zblízka za světla ten číselník! před 45 minutami, DarylVanHorne napsal: Rozum? Tady? Na chronomogau? Líbí se ti? Dělají ti radost? Tak ser na rozum a užívej si je PS: pro všechny ty, co chtějí kupovat hodinky rozumemKupte si aktuálně módní Smartwatch a odhlašte se z Chronomagu... +1 ------------------------ Sledujeme fotbal ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 27. listopadu 2022 uživatelem Vit
Kid_A Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 12 minutami, Dokusan napsal: To si nemyslím, spíš Japonskej,nevim. V Koscomu měli 243 a 247. Já je kupoval nové z Japonska a pak k nim dokoupil origo tah, na kterým ale nevypadají dobře @Dokusanpekne! Taky mam pocit, ze to nejsou uplne tahovy hodinky
Kid_A Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 3 minutami, Vit napsal: Joírko nestyď se a nafoť zblízka za světla ten číselník! Co tohle? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Gustaf Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 Krásnou 1. adventní neděli všem... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Akam Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Vit Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 2 hodinami, Kid_A napsal: Co tohle? Lepší, budu se těšit i na další, při kterých se nebudeš bát je sundat z ruky a najít ještě větší kontrast ... (nemáš to jednoduché, ty hodinky jsou černo-černé)
Kid_A Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 před 47 minutami, Vit napsal: Lepší, budu se těšit i na další, při kterých se nebudeš bát je sundat z ruky a najít ještě větší kontrast ... (nemáš to jednoduché, ty hodinky jsou černo-černé)
Kobliha Odesláno 27. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 27. listopadu 2022 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Manželka rozhodla, že k zelenému roláku musí být zelené hodinky.
Rendell Odesláno 28. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2022 Dobré ráno. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
DarylVanHorne Odesláno 28. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2022 před 10 hodinami, Kobliha napsal: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Manželka rozhodla, že k zelenému roláku musí být zelené hodinky. A rozhodla dobře Výborná hodinka
rekib1 Odesláno 28. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2022 (upraveno) Dobré ráno Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 28. listopadu 2022 uživatelem rekib1
krutor Odesláno 28. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2022 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Lukáš3 Odesláno 28. listopadu 2022 Nahlásit Odesláno 28. listopadu 2022 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se