Jump to content

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 13 hodinami, Micey napsal:

vraby, zaprve mi uka Saturation divery za dvacku, a za druhe, cim presne jsou odolnejsi nebo funkcnejsi nebo toolovejsi nez treba ty Certiny? 
 Ty mm300 uz musej bejt uplne ulet:)

Micey ... o odolnosti a funkčnosti tu nepadlo ani slovo. Jasně kdo má místo ruky lovečák a 50 kg i s postelí tak jde jinou cestou. Stačí hodinky položit k sobě  a ten tool tam vidím.  

OK cena už je úplně jinde než byla.

Tak nakonec vybráno a do konce týdne snad zaplaceno. Výherce téhle složité volby je:

https://www.christopherward.co.uk/c60-trident-pro-600-mk3-7

Dnes jsem je měl na ruce v 40mm, které jsem rozhodně neplánoval a chtěl spíš 42mm.

Nicméně perfektní volba a beru 40mm ;)

Hodinky jsou to opravdu krásný (pro mě jako beginera nádherný) . Přechod z Želv je velmi znatelný..a to jsem přesně chtěl!

Takže bych chtěl všem kdo mi tu cokoli poradili poděkovat za váš čas a hlavně členům:

Kluk Jako Buk :D a Vortex-Tempus.. díky za pecka tip pánové! B) pak se tu pochlubím wristem.

Blahozelam... urcite neolutujes. Mal som dvoje predchadzajucej generacie (jedny este stale mam) a bol som velmi spokojny. Myslim ze za tie peniaze sa lepsie snad ani neda kupit...

před 12 hodinami, Conn napsal:

Super. Dobra volba. Tech 40mm je hodne univerzalni velikost. Ja chtel puvodne zase 38 a nakonec jsem za 40 rad :) 

tak se klidně pochlub fotkou :)

Aco napriklad Vostok Europe ? Vacsina ma strojcek Seiko NH35, maju vsak aj quartz, tritiove trubice, priemer okolo 45 mm a aj do limitu 20000 Kc sa vojdes.

Spravna velkost... 42 by boli zbytocne velke

Toto nadsenie z novych hodiniek je na nezaplatenie... hlavne ked clovek poskoci o kvalitativnu triedu a tesi sa z novej trochu lepsej hracky... :thumbsup_anim:

Edited by Vortex-Tempus
  • 4 weeks later...

Jo pan Ward umí. Za ty peníze super zpracování. Jenom ta cenová politika mi vadí...ale to je pořád dokola, už si připadám jak mlýnek 🙂 gratuluji k pěkným hodinkám.