Jump to content
Sign in to follow this  
decebal

Indické pilotky

Recommended Posts

Se mi líbí hodně, akorát mne často u podobných projektů a značek zklamala lumi - a to i třeba u Wardů, který jsem v před více než pěti lety koupil (a věřím, že se mezitím v tomto ohledu zlepšili).

V ceně kolem 10 - 12k by pro mne mohly být zajímavé, ale ve výsledku to bude včetně pošty a cla tak 2x tolik.   

před 4 hodinami, Tomak napsal:

Se mi líbí hodně, akorát mne často u podobných projektů a značek zklamala lumi - a to i třeba u Wardů, který jsem v před více než pěti lety koupil (a věřím, že se mezitím v tomto ohledu zlepšili).

V ceně kolem 10 - 12k by pro mne mohly být zajímavé, ale ve výsledku to bude včetně pošty a cla tak 2x tolik.   

Poštovné je 35 dolarů + DPH. Clo je zanedbatelné. Ale nějakých 21 tisíc to bude. 

Model MACH 1 jsem měl pár dní doma. Zpracování je opravdu na velmi vysoké úrovni. Lumi byla velmi slušná. Balení super. Jediné co mi nevyhovovalo byl řemen. Přišel mi až moc tvrdý. Nicméně co mne nadchlo, že u designu pouzdra mysleli na silnější řemeny, a tak kraje pouzdra u nožiček vybrali. Tedy pohyb řemenu nezpůsoboval žádné záseky na jeho povrhu od ostré hrany pouzdra. Za mne vážně moc povedený projekt, za kterým stojí manželský pár z Indie (přímo Bangalore), když oba jsou blázni do hodinek. Tento model MACH 1 je navíc vyroben jako posta MIGu 21, což byl první nadzvukový letnou, kterým byla vybavena Indická armáda (stejně jako ta naše, svého času). Jeden z nich (resp. jen nějaké části) zakoupili a je možné si koupit limitovanou edici, která má číselník právě z plech toho odstaveného a rozebraného letada.

Pár mých fotek:

Bangalore_Mach1_Civilian_07.jpg

Bangalore_Mach1_Civilian_05.jpg