kejklik Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 Bez problému koupíte i chronograf MM s cal. 7750 za 150$ + zaslání zdarma, jediný problém, nemá tlačítka pro ovládání chronografu. http://cgi.ebay.com/MARINA-MILITARE-full-C...A1%7C240%3A1318
New Milis Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 Bez problému koupíte i chronograf MM s cal. 7750 za 150$ + zaslání zdarma, jediný problém, nemá tlačítka pro ovládání chronografu. http://cgi.ebay.com/MARINA-MILITARE-full-C...A1%7C240%3A1318 Já na těch jebkách tlačítka vidím, otázkou je, jestli a jak dlouho budou fungovat.
Baker Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 Bez problému koupíte i chronograf MM s cal. 7750 za 150$ + zaslání zdarma, jediný problém, nemá tlačítka pro ovládání chronografu. 7750 v nich neni ani nahodou.
Pekos Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 7750 v nich neni ani nahodou. Taky bych se moc divil!
spiderer Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 7750 v nich neni ani nahodou. To bude neco jako tenkrat spidermanovi fejky 7750 za 3000 Bez problému koupíte i chronograf MM s cal. 7750 za 150$ + zaslání zdarma, jediný problém, nemá tlačítka pro ovládání chronografu. http://cgi.ebay.com/MARINA-MILITARE-full-C...A1%7C240%3A1318 Tlacitka na nich jsou okolo korunky..
skik Odesláno 22. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 22. listopadu 2008 PS: Ale jedno pozitivum pro odpůrce MM to má, velikostně a stylově jsou podle mého vkusu 100% OK, takže pomalu začnu prodávat, vše co mám doma a šetřit na Panerai. Přesně tak O to také nejvíce jde, ne? Pochybuji, že by si MM koupil někdo, kdo si nechce vyzkoušet typ pouzdra a velikost, pocit z nošení, nebo kdo má paneraie precisty, dievas apod a vysloveně tento typ hodinek nesbírá... Takže tato vyšší fluktuace (zaviněna ponejvíce "panerai mánií" - nic proti ) je podle mě zcela normální. Sám jedny mám už nějakou dobu a do hospody k riflím dobrý - prodávat je tak určitě nebudu, půjčuji je za pivo na ozkoušení a tím dochází k poklesu nákupů MM
Pekos Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 (upraveno) S dovolením tady odpovím Conradovi na jeho připomínky v již zavřeném prodejním vlákně MM. Jestli nevidí rozdíl v prodejích MM a mého, který se týkal Breitling Avenger (uznávám-můj velký omyl), tak mě to zaráží. Prodával jsem rok staré, 99% ní stav, komplet doklady..., koupené v ČR. Nové v tu dobu stály 97t, já chtěl už ani nevím kolik, ale o hodně míň. Že jsem je koupil ještě levněji, by v tomto případě nemělo hrát velkou roli. ....Narozdíl od toho se zde rozrůstá prodej MM, za které s úspěchem prodejci požadují 3t a více, přestože prodejní cena nových je zhruba na polovině! Proti MM nemám nic, kdo za ně dá 3t, toho moc nechápu. Možná by se mohl Conrád pustit i do těchto prodejů a měl by i víc argumentů Upraveno 23. listopadu 2008 uživatelem Pekos
Qvido Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 S dovolením tady odpovím Conradovi na jeho připomínky v již zavřeném prodejním vlákně MM. Jestli nevidí rozdíl v prodejích MM a mého, který se týkal Breitling Avenger (uznávám-můj velký omyl), tak mě to zaráží. Prodával jsem rok staré, 99% ní stav, komplet doklady..., koupené v ČR. Nové v tu dobu stály 97t, já chtěl už ani nevím kolik, ale o hodně míň. Že jsem je koupil ještě levněji, by v tomto případě nemělo hrát velkou roli. ....Narozdíl od toho se zde rozrůstá prodej MM, za které s úspěchem prodejci požadují 3t a více, přestože prodejní cena nových je zhruba na polovině! Proti MM nemám nic, kdo za ně dá 3t, toho moc nechápu. Možná by se mohl Conrád pustit i do těchto prodejů a měl by i víc argumentů Já nevím jak ostatní ale já za svoje MM 3tis. opravdu dal.
Pekos Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Já nevím jak ostatní ale já za svoje MM 3tis. opravdu dal. To nebylo na Tebe!
Vit Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Já nevím jak ostatní ale já za svoje MM 3tis. opravdu dal. Také jsem koupil své MM před půl rokem cca za 3.500,- a pokud je budu někdy prodávávat, můžu poslat kupci kopii výpisu z účtu (pokud mi nebude věřit). Prosím kritiky, aby si uvědomili i to, že nákupem na Chronomagu neriskuje kupující téměř žádně riziko (za dva roky zde vím o jednom problému s nákupem), kdežto o nákupu na internetu zde najdete spoustu vláken jak koupující nedostal nic nebo poškozené zboží.
spiderer Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Pekos - ja za MM dal od 1600 do 3500 CZK, z toho pouze ty posledni ktere jsem prodaval za 1777 staly mene nez 2500 CZK. Ona je to celkem novinka ty MM za 75 USD vcetne posty, drive si za ten zazrak nechali cinsti ebay prodejci zaplatit.. Kazdopadne o tom jak jsi prodaval Breitlingy nebo cokoliv jinyho to zas tak moc neni, ale proste jsou tu dana pravidla, ktera jsi si obchazel uz v obdobi tvych zazracnych prodeju, ale se kterymi bys nyni jiz vyjebavat nemusel.. proste do prodejnich vlaken se nepisou reci o cene, ani dalsi OT, pokud chces cenu levnejsi posli SZ, pokud te inzerat sere napis moderatorovi.. Stejne jako nekomu prijde vyhodne koupit si becka za 70k kdyz se daji sehnat za 50k, tak nekomu prijde fajn si koupit MM za 3 litry i kdyz je muze mit levnejsi.. Ja jsem pouze pro to, pokud by se tu rozmahal prodej novych netknutych ve folii ve vetsim at ti co to takhle prodavaji se pridaji do profi sekce a hazi svoje nabidky na sekce nabidky obchodniku.
Pekos Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Pekos - ja za MM dal od 1600 do 3500 CZK, z toho pouze ty posledni ktere jsem prodaval za 1777 staly mene nez 2500 CZK. Ona je to celkem novinka ty MM za 75 USD vcetne posty, drive si za ten zazrak nechali cinsti ebay prodejci zaplatit.. Kazdopadne o tom jak jsi prodaval Breitlingy nebo cokoliv jinyho to zas tak moc neni, ale proste jsou tu dana pravidla, ktera jsi si obchazel uz v obdobi tvych zazracnych prodeju, ale se kterymi bys nyni jiz vyjebavat nemusel.. proste do prodejnich vlaken se nepisou reci o cene, ani dalsi OT, pokud chces cenu levnejsi posli SZ, pokud te inzerat sere napis moderatorovi.. Stejne jako nekomu prijde vyhodne koupit si becka za 70k kdyz se daji sehnat za 50k, tak nekomu prijde fajn si koupit MM za 3 litry i kdyz je muze mit levnejsi.. Ja jsem pouze pro to, pokud by se tu rozmahal prodej novych netknutych ve folii ve vetsim at ti co to takhle prodavaji se pridaji do profi sekce a hazi svoje nabidky na sekce nabidky obchodniku. Já jsem měl na mysli právě ty prodeje ve folii....Ale seru na to!..... Jak dlouho se tu bude ještě probírat můj "nešťastný" prodej Br. jsem zvědavej! Třeba za 5 let něco napíšu a Conrad mi připomene Avengery. Do 10-15 min potom ještě i Ty. Aspoň si na ně vzpomenu.
spiderer Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Já jsem měl na mysli právě ty prodeje ve folii....Ale seru na to!..... Jak dlouho se tu bude ještě probírat můj "nešťastný" prodej Br. jsem zvědavej! Třeba za 5 let něco napíšu a Conrad mi připomene Avengery. Do 10-15 min potom ještě i Ty. Aspoň si na ně vzpomenu. Me spis vzdycky dostava jak nekdo kdo sam porusuje pravidla a ja nevim kde co, se dokaze rozcilit ze to nekdo dela take, nebo ze porusuje nejaka jina.. Me je uplne putna jestli jsi prodaval Avengery za vic nez jsi koupil nebo za min, pokud je od tebe nekdo koupil dobrovolne nevidim na tom nic zavadnyho a je to naprosto v poradku, ale nevidim duvod proc se potom se*es ty do vlaken a nekomu tam vycitas co za kolik prodava - moc dobre si pamatuju na tvoje prodejni vlakno jak te s*alo ze tam nekdo resi cenu nakup/prodej a najednou kdyz takhle prodava nekdo jiny tak delas to samy..?!?
organic Odesláno 23. listopadu 2008 Nahlásit Odesláno 23. listopadu 2008 Já jsem měl na mysli právě ty prodeje ve folii....Ale seru na to!..... Jak dlouho se tu bude ještě probírat můj "nešťastný" prodej Br. jsem zvědavej! Třeba za 5 let něco napíšu a Conrad mi připomene Avengery. Do 10-15 min potom ještě i Ty. Aspoň si na ně vzpomenu. Ajajaj! Koukam, ze jsem to trochu rozpoutal ja tim komentarem, ze se daji koupit za 75 USD. Ale jak to asi vzniklo? Uvidel jsem ty GMT v sekci prodam a prehledl jsem cenu pod obrazky,tak jsem si na e-bay - jakozto univerzalnim obchodaku- zadal 'marina militare gmt' a vypadlo jich na mne asi 200 v rozpeti 75-125 USD v ruznych verzich a pak jsem si vsiml, ceny, kterou za ne vanil pozadoval. Nemel jsem ji komentovat a je mi lito, ze jsem rozpoutal tuhle debatu a taky vanilovi zkazil kseft. Sorry,jsem poucen...Verim, ze by si i za 3k sveho kupce nasli pri soucasne fascinaci Panerai designem.
Jaem Odesláno 23. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 23. prosince 2008 Vyzera to tak, ze MM na eBay sa uz tak lahko kupit nedaju. No na WUS sa o nich stale zivo diskutuje a predavaju sa. Zaujala ma fotka strojceka so sekundovkou na 9ke a rezervou natahu na 6ke. Uprimne povedane, v hodinkach za 60$ som nieco take necakal:
smashing Odesláno 25. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 25. prosince 2008 taky neco prispeju: PVD uprava a korunka vlevo:
New Milis Odesláno 25. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 25. prosince 2008 taky neco prispeju: PVD uprava a korunka vlevo: To budeš úplně jako Silvestr.
smashing Odesláno 25. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 25. prosince 2008 to urcite ne, ten ceske maskace nemel , rambo nuz taky nemam, kdo by se stim tahal
smashing Odesláno 25. prosince 2008 Nahlásit Odesláno 25. prosince 2008 jinak pro zakladatele vlakna, jsem 50km od Brna
skalis Odesláno 25. prosince 2008 Autor Nahlásit Odesláno 25. prosince 2008 jinak pro zakladatele vlakna, jsem 50km od Brna Diky, ale uz dvoje MM mam Viz tato dve vlakna http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=14905 http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=15680 A co ty tvoje? Drzi dobre cas? Ty moje, kdyz je nosim, tak jdou velmi presne, odchylka je zhruba 1-3 vteriny do plusu za 24h... Ale muj vyvoj je takovy, ze se zacinam vic klonit k mene konfliktnimu "radiomir like" pouzdru.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se