Přejít na obsah

Jaké Fortisy máte dnes na ruce?


Ivan Lelák

Doporučené příspěvky

V 13. 1. 2022 v 20:03, Radek124 napsal:

@Harry01 Ta round-cut cordura mě už delší dobu láká - pokud to není tajemství, na kolik v Nestu orientačně vyjde (web i jejich cenotvorba jsou u Fortis poněkud nepředvídatelné)? 

3 300kč za corduru

A 6ks šroub.stežejek á 300kč.

Plus 10min procházka do bankomatu pač neberou karty🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 304
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jinak k B42kám:

Kaučukový/silikonový řemínek černý se už nevyrábí, není dostupný. Skladem už pouze žlutý a bílý bez spony za 1.400 Kč / alternativně kožený s trnovou sponou 3.300 Kč

Koukal jsem ještě na řemeny k novým Marinemastrům..ale ty mě nêjak nebrali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky pánové - sice to není žádná láce, ale furt lepší než 5-6 litrů co jsem viděl venku. Origo černej koženej s trnovkou už mám a možná ho pak pošlu dál B)

Ukončení výroby té černé gumy moc nelituju - sice je tvarově moc pěkná a dobře se nosí, ale materiálově to byl praskající aušus :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Po nějaké době jsem zase zpátky u značky FORTIS a u Marinemasterů B-42.  Před léty to pro mě byly vysněné hodinky od vysněné značky. Perfektní velikost, čitelnost a nositelnost. Ani nevím proč jsem je tenkrát prodával.
Mám je teď znovu, ale tentokrát v bílé variantě. Suprově čitelný cifr, černé ručky a indexy. Za mě o moc lepší než černá verze, ale ještě bych rád sehnal “Marsky”. taky musím ještě sehnat modrou gumu a budou to suprový budíky s lumi ciferníkem na moře. Ale s tím “hadrem” taky nejsou špatný (-:

00E44BF8-588B-41C0-BB6E-3542834032BA.jpeg

D01175A0-3B5C-4177-84CB-E2F0D77CA823.jpeg

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Piplík napsal:

Po nějaké době jsem zase zpátky u značky FORTIS a u Marinemasterů B-42.  Před léty to pro mě byly vysněné hodinky od vysněné značky. Perfektní velikost, čitelnost a nositelnost. Ani nevím proč jsem je tenkrát prodával.
Mám je teď znovu, ale tentokrát v bílé variantě. Suprově čitelný cifr, černé ručky a indexy. Za mě o moc lepší než černá verze, ale ještě bych rád sehnal “Marsky”. taky musím ještě sehnat modrou gumu a budou to suprový budíky s lumi ciferníkem na moře. Ale s tím “hadrem” taky nejsou špatný (-:

00E44BF8-588B-41C0-BB6E-3542834032BA.jpeg

D01175A0-3B5C-4177-84CB-E2F0D77CA823.jpeg

Ty bílé jsou nádherné, líbily se mi už kdysi, ale nějak se míjíme. Gratuluji.

Já dnes B-42 Official Cosmonauts GMT na nedávno zakoupené corduře, kterou jsem posléze doplnil motýlovou sponou.

IMG_20220208_131022~01 (002).jpg

IMG_20220208_131629~01 (002).jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 11 hodinami, Bakouš napsal:

Musim říct, že i když jsou to již otloukánci..., mám je stále rád a nosím stále častěji. A navíc se krásně vejdou pod košile 🙂

AE71A56B-52B4-46CD-A15F-AD3CCB8412C8.jpeg

Jo, tyhle jsou super. Moje nejoblíbenější. Zkus je dát na kožené NATO.

Upraveno uživatelem Darek73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 25. 3. 2022 v 19:09, Radek124 napsal:

@Ivan LelákRád vidím že i hranáče nakonec skončily u Tebe - proces převzetí funkce zdejšího "Fortis Ambassadora" od kolegy Kuncáka je tímto asi opravdu definitivně završen :speak_cool:

Jakýpak já jsem ambassador - Fortisů mám jen 5, žádné další už nechci a vím o nich celkem kulový..🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...