Přejít na obsah

Co máte právě na ruce? [2008-2020]


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Je to divné, ale tahle zásadní Seika jsem ještě nikdy neměl. V minulosti mě nějak neoslovily, až teď jsem si řekl, že je zkusím - a jsem zamilován až po uši. Ještě k nim řeším tah, ten plechový jubilee je naživo o dost horší, než jsem čekal.

 

post-14111-0-20890700-1463836502_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 163,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • Kid_A

    3180

  • Vit

    3106

  • Ondrej71

    2537

  • siwi

    2317

Je to divné, ale tahle zásadní Seika jsem ještě nikdy neměl. V minulosti mě nějak neoslovily, až teď jsem si řekl, že je zkusím - a jsem zamilován až po uši. Ještě k nim řeším tah, ten plechový jubilee je naživo o dost horší, než jsem čekal.

Já bral od Harolda superoyster i s MM sponou. Tuším to bylo za ňákejch 140 baků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to divné, ale tahle zásadní Seika jsem ještě nikdy neměl. V minulosti mě nějak neoslovily, až teď jsem si řekl, že je zkusím - a jsem zamilován až po uši. Ještě k nim řeším tah, ten plechový jubilee je naživo o dost horší, než jsem čekal.

Mne prisly vcera tyhle. Ten jubilee je tak hroznej, az je naprosto uzasnej. K pepsinam skvele sedne

c49f50b0ef1f1c30a6404e1c319210e1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mi delaji 2,5 s denne. Pres noc nic, ale pres den 2,5s. Mas zrejme dobry kus.

Od změny času že zimního na letní jsem teď +2,5 sec. Jak jsem měl kdysi obavu, když jsem si pořizoval první automaty, jestli nebudu mít s přesností problém, tak nemám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SARBy jsem měl 5x, černé i bílé, SCVS 1x a líbily se mi mnohem víc - nevím, kde dál by SARBy měly být - mají stejné pozdro i strojek, ručky se mi víc líbí na SCVS, a taky se mi na nich o hodně víc líbil cifr - lepší indexy, jaksi víc "géésovaté", líp umístěná lumi, míň rušivých prvků. Třeba ten kroužek na SARBech kolem cifru je tam podle mě zbytečně navíc. Co jsem naopak na SCVS nezkousl, byl ten tah, SARBácký se mi líbí mnohem víc. Další subjektivní názor do debaty  ^_^

---------------------

A abych jenom nežvanil, přidávám fotku jiných Seiko, co jsem teď čerstvě vybalil z krabice  :goof:

Rozumím, takže SCVS, které se Ti líbily mnohem víc si měl 1x a Sarby, které se Ti líbí méně sis pořídil 5x. To má celkem logiku. :)  Ale konec plevelení, jak jsem psal na začátku, každému se líbí něco jiného a tak to má být. To, že Sarby jsou trochu dál než SCVS, jsem myslel spíš z pohledu vypracování zmíněných detailů, laicky řečeno, že cifr a ručky na Sarbech daly trochu víc práce a vymýšlení než na SCVS. Že se to každému líbit nemusí, je naprosto v pořádku. Chápu, že pokud se Ti líbí víc jednodušší a méně nápaditý tah na Sarbech, budou pro Tebe zajímavější i jednodušší SCVS. Pro mne je zase naprosto dokonalá kombinace Sarbů s tahem z SCVS a tím bych ukončil výměnu těchto subjektivních názorů do debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...