Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 8. 12. 2022 v 11:12, _lip_ napsal:

Vypadají dobře.

Kdy ti dorazily?

Jak jsi s nimi spokojený?

Dorazily nekdy minuly tyden. Krabicka lepsi jak predchozi drevena (to byla ostuda). Lumi super, presnost taky. Nelibi se mi ukonceni tahu u pouzdra, takze jsem tah pouzil z predchozi generace. Spona funguje docela dobre,ale ma vetsi vule, nez bych rad. Zacina se mi u 10min indexu odlepovat vlozka lunety, na tom samem miste je nozka olestena na hrane, kde by nemela byt. Takze za me zatim rozpacite zkusenosti oproti predchozim hodinkam, co jsem mel od nich. Lunetu uz resim s vyrobcem. Cifernik bomba, nasazeni rucek vyborne. Jako delnik paradni hodinky.

edited_IMG_20221207_105914.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevypadá dobře, ale zase to půjde lehce opravit. Já jsem už na Zelosech taky řešil pár věcí, ale víceméně drobnosti. Mám taky jedny ty nové swordfishe na cestě, tak doufám, že s nimi problém nebude. Ale mám je přes seriouswatches, takže s případným servisem nebude vůbec problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dneska mi přišel mail s novýma MAKO 300M DIVER s GMT i bez.. 

Jsou tam nádherné ciferníky. Škoda té velikosti, už bych měl jinak prst na spoušti.. Ale 40mm nebudu nosit, protože pocit malých hodinek.... ležely by v hodinkovnici. Ale na pohled jsou perfektní.

https://zeloswatches.com/collections/mako?_kx=52_OuOAGJtQ9JP7oPvyCNGg_ryB3JprT6PbN37QAATs%3D.TnZDGk

 

 

 

Upraveno uživatelem Kotlick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Borci, zakladatel tohoto vlákna dedikoval hodinky do Singapuru. Vzhledem k informacím obsaženým zde:

https://microbrandwatchworld.com/reviews/zelos-watches-review/

a především s ohledem na výrok:

The production of watches is also international. The watches are mainly manufactured in Hong Kong and China. They are then sent to a warehouse in Singapore, where Tang closely inspects them before being sent to the customers.

Zařazuji Zelos mezi čínu.

Musím přiznat, že tohle vlákno mi (v původním zařazení do Microbrands) uteklo, takže napravuji nyní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...