Přejít na obsah

Rolex Explorer II 216579 BLACK


Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, Exiztence napsal:

Velká gratulace, doufám že si na výletu uděláš nějaký "definitivní" zásek abys mohl pak říkat, tydle jsem měl když jsem visel na Annapurně :D Mě to přijde hrozně romantické když si tu někdo koupí hodinky ke kterém má blízko protože je fanda původního jejich účelu. Nakonec na otázku co je větší blbost tahat Rolády do kanclu nebo po horách je vcelku jednoduchá odpověď ale to nikoho nezastaví.

Děkuji :cheers: Řeknu ti upřímně, že první zásek bude bolet a to hodně, jako u každých nových hodinek však to znáš :D Ale jo, časem člověk otupí a určitě jim chci dopřát nějaké to dobrodružství, pokud nás pustí do světa. Zrovna prodělávám mírnou depresi, protože zítra jsem měl odlétat do Nepálu, tak mohli mít premiéru 😒 Tak snad to dopadne v druhé půlce roku, no a pak trochu serióznější záležitost, tady ta kráska samozřejmě normálkou bo jsem srabík, kam je na 100% beru sebou.....yes, nudit se nebudou :punk:  

Climbing-Aconcagua-featimg.jpg

Normal_route_climbing_aconcagua.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 26 minutami, Harwey napsal:

Som to poplietol. Na Kancendzongu ides po BC alebo vysie? A na vrchole Aconcagui nam urobis selfie pre Chronomag?:)

Vyškrábeme se tam na kopec Drohmo Ri (5.915m), odkud je krásný výčum na Kanču. Není nikterak technicky náročný, jde o příjemný trek. Jinak bez selfie se nedá žít, dělám ho na každém kopci, takže na Aconcagui jich udělám minimálně tisíc 😂 Domluvím se s Bertem a vezmu nahoru nějakou Chronomag vlajku....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 2. 2021 v 20:29, African napsal:

Děkuji moc, moc kluci :notworthy: Nebylo to úplně jednoduché rozhodování, protože doba je blbá, ale nějak to dáme, vždyť ten lunchmeat z Lidlu za třicet není přeci úplně tak chuťově špatný 😂 Jop a nudit se nebudou, pokud nás tedy někdy pustí mimo katastr, předchozí kukačky si za ty dva roky užili taky až, až :punk: Dodnes mě séře, že jsem je pustil do světa, ale to nás je tady asi víc. Baví mě to pohodlí při nošení a parádní čitelnost, tam to mají kluci dobře vymyšlené, zabíhám a začínám měřit přesnost. Měli by dávat +- 2s po měsíci, nebo se pletu?

Vlasto, super výběr. Když koukám na ty kopečky, tak si říkám, že jsem si nikdy neuvědomil, že by mohla přijít takováhle doba, kdy fakt zůstaneme sedět na prdeli a do toho ještě v rámci pár km2, to je něco, co mě na těch opatřeních štve nejvíce, takže poučení z této doby je - více, mnohem více cestovat a i si užívat. A k těm hodinkám, jak Tě znám, sednou k Tobě fakt perfektně a tyhle bych si asi nechal a pořádně je pokřtil někde na horách (i na těch našich). Ať dělají radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji moc kluci :thumbsup_anim: Jsou opravdu parádní, asi jim není opravdu co vytknout. Kdybych si před lety od tebe Sibiř nechal tenkrát ty Polárky, tak mohlo být super combo doma. Tentokrát byla jasná volba mezi těmi dvěmi Black, ale nikdy neříkej nikdy, jednou přenechat klukovi černé a holce bílé, hmm 🤔 Asi začnu krást 😂 

DSC_0453_1.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně na malém výletě :guitar: Přesnost po pěti dnech luxusní nula, což tedy zvládnou i mé GMT Omegy s Etou, ale potěší to, uvidíme po měsíci. No a teď přemýšlím jak naložím s dýnkem... začínám pátrat. Rád bych jen kopec s malými čísli nadmořské výšky. Mám trochu strach z toho, kdyby se to náhodou nepovedlo nebo nelíbilo, tak čisté dýnko sehnat je asi bez šance co? Každopádně ty náhledy před rytím jsou prý super a velmi reálné, takže asi není co pokazit.

DSC01329_1.JPG

DSC01322_1.JPG

DSC01298_1.JPG

DSC01320_1.JPG

DSC01318_1.JPG

DSC01301_1.JPG

34129761-outline-vector-illustration-of-mt-everest-8848-m-.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sashator napsal:

Dýnko sehnat určitě půjde, ale nebude to nic levnýho ;) A dodatečně gratuluju. Není tu asi moc vhodnějších majitelů na tento model než jsi ty

Díkas :cheers: Nějaké další náčrty, co se mi tam nevešli. Mám rád jednoduché věci, konec konců stejně tak jako jsem já, takže to slunce není úplně špatné 🤙

Screenshot_20210306-212051~2.png

Screenshot_20210306-212004~2.png

mount-everest-highest-peak-earth-silhouette-drawing-black-white-circle-103880925.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky kluci za postřehy. Jsem rád že dýnko jde sehnat, Rolex je takový celý tajemný, tak jeden nikdy neví. Samozřejmě aktuální to bude až se něco nepovede 😬 Vit, tak to je super, díky moc za zajímavou inspiraci, beru v potaz 🙏

DSC01340.JPG

DSC01359.JPG

DSC01334.JPG

DSC01352.JPG

DSC_0483.JPG

DSC_0480.JPG

DSC_0474.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...