Přejít na obsah

Rolex Explorer II 216579 BLACK


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Sphinxx napsal:

Vlasto, super fotky, kdepak jsi to byl? Vypadá to tam krásně.

Teplické skály mimo vyznačené cesty ;) Včera docela dobrodružství, museli jsme těm lézt po čtyřech, protože všechno pod ledem. Ledopády jsou normálně průhledné, teď nahnědlé prý kvůli písku ze Sahary, takže docela rarita....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, African napsal:

Teplické skály mimo vyznačené cesty ;) Včera docela dobrodružství, museli jsme těm lézt po čtyřech, protože všechno pod ledem. Ledopády jsou normálně průhledné, teď nahnědlé prý kvůli písku ze Sahary, takže docela rarita....

Co dodat,paráda - yes  OK.jpg.cc3349ec43cf174686a35ba4d5dd4e83.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, African napsal:

Teplické skály mimo vyznačené cesty ;) Včera docela dobrodružství, museli jsme těm lézt po čtyřech, protože všechno pod ledem. Ledopády jsou normálně průhledné, teď nahnědlé prý kvůli písku ze Sahary, takže docela rarita....

Ty ses tady na severu? Mi nak uteklo.

EDIT: jo to je jinej sever, tak nic, uz sem se radoval ze budu met s kym chodit na pivo :D

Upraveno uživatelem JoyStick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díkas kluci a ano, jedná se o východní Teplice :cheers: Tyto hodinky si sami říkají o nějaké to dobrodružství a jsem si jist, že toho drsnějšího zacházení zkousnou opravdu dost. Easy link je famózní výmysl, navíc funkční, měl jsem ho už na Masterech a chyběl mi, to nastavení prodloužení je přesně tak akorát. 

DSC01374.JPG

DSC01367_copy_3672x2064.jpg

DSC01366.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Gustaf napsal:

Afriko, gratuluju k parádním hodinkám... ať dělají radost....;)

Děkuji moc :cheers: Ty hodinky mě strašně baví, snad to vydrží. Jinak přeji rychlý návrat do normálu, nebo už to máš za sebou? To jsem se možná blbě zeptal, spíš by se hodilo, už jste v pohodě? :D Přeji Vám to, protože sám jsem tu pakárnu zažil....

DSC_0517.JPG

DSC01405.JPG

DSC01408.JPG

DSC_0523.JPG

DSC01414.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám lock do konce týdne ještě. Cejtim se celkem v pohodě, ale pořád pokašlávám a mám zahlenenej krk a nosohltan. No a při aktivitě se zadejchavam...tak jsem zvědavěj, kdy se pak dostanu do formy a na bajk... trochu mě to děsí. Jinak snak to bude cajk... díky, kámo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Gustaf napsal:

No já mám lock do konce týdne ještě. Cejtim se celkem v pohodě, ale pořád pokašlávám a mám zahlenenej krk a nosohltan. No a při aktivitě se zadejchavam...tak jsem zvědavěj, kdy se pak dostanu do formy a na bajk... trochu mě to děsí. Jinak snak to bude cajk... díky, kámo ;)

Držte se, bude to zase všechno fajnový :guitar: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pěkný vidět tady tu upřímnou radost :) Tohle jsou hodinky, který bych chtěl moc vyzkoušet. Ale předtím mám na seznamu ještě expy jedničky a motá se mi tam poslední dobou taky Panerai. 

Na podzim jsem měl v plánu Nepál, všechno bylo zařízený, vyjednaný delší volno v práci. Tak jsem zvědav, kdy uvidíme to světlo na konci tunelu :)

Přeji Ti hodně vydařených cest, výletů a dobrodružství :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mega, krásné počasí, haldy sněhu, žádný turisti a super hodinky na ruce, co víc si člověk může přát, snad jenom aby ten covid už šel odkud přišel :thumbsup_anim: Přesnost už netřeba ani měřit, jdou furt stejně, to je prostě masáž kterou nechápu, wow, začínám je mít strašně rád, velmi povedená záležitost....jo a málem mě sežral vlk 🤙

DSC_0584_copy_3024x1704.jpg

DSC_0585_copy_3024x1704.jpg

DSC_0588_copy_1704x3024.jpg

DSC_0595_copy_3024x1704.jpg

DSC01495.JPG

DSC01465.JPG

DSC01523.JPG

DSC01438.JPG

DSC01510.JPG

DSC01447.JPG

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...