Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Podle me jsem koupil tohle , oznaceni ktere jsem uvedl vyse pouzil prodejce v korespondenci. Ale jelikoz je z USA , videl bych to na GW-9000A-1.... Dynko vyfotim az to prijde ale bude to ten krtek - na Mudmanech s radiem jsem nevidel nic jinyho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně by na nich čéče asi vadilo právě těch 5 zbytečných vočí a taky že současně neukazují datum a den v týdnu. to raději ty GW-9010 v odkaze :smile_anim:

 

S cervenymi prvky nechci, nelibi se mi - mel jsem je a musel jsem je upravit.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastni foto nemam. Jednu fotku jsem nasel na WUS - je to sice jiny model (obycejny v designu camouflage) ale velikost je uplne ta sama. Jeste tam mas Risemany...

 

post-6982-1279891335,78.jpg

 

 

 

...tak tie na pravo DW-6600 uz nejaky ten cas zhanam.Boli to v 93-tom moje prve Gecka. Ak ich tu niekto ma alebo vie ako k nim poslite SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry ze to tu davam ale nevedel som kde to mam dat....v klipe Jessy Matador - Alllez Olla Olé (youtube) vidno v 24 sekunde na ruke nejake g-shocky neviete co je to za typ??

 

Jde o iced-out model DW-6900 (= s diamantama, cernosi a raperi maji z nejakeho duvodu tuto upravu radi :)) - http://www.youtube.com/watch?v=-3t8eeCXxC0.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...