Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

Dulezite je prihodit celer a nakrajenou mrkvicku :D Je to takova moderni sekyrkova polevka.....

 

EDIT: Jinak jedny mudmany jsem taky varil - ale to jsem odstranoval barvu z napisu. Viz. jedno moje vlakno tady nekde....

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel nevzniklo, ale dělal jsem to podle TOHOTO návodu (pozor, povolit jen šroubky na pásku a dva boční, ty 4 zadní není potřeba povolovat) a je to v pohodě, poškození veškeré žádné, ale fakt změkly jak tlačítka (hlavně šly špatně pravé boční a světlo) a pásek je teď příjemně měkký. Fakt super!

Edit - Dantechno: Tak u mě barva nápisů vydržela v pohodě, žádná změna.

Upraveno uživatelem Adam99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já jsem se fasdcinoval géčkami. Při přemýšlení, jaké hodinky do přírody a na volný čas, netrvalo dlouho a nutně to muselo takto dopadnout :rolleyes:

Neušla mi nabídka od Miccalka a výsledek mi právě dorazil:

Casio G-Shock GW-M850

(trocha oceli, radio, solar, funkce "klasika" - svět.časy,stopky,...)

post-12560-052634100 1285594357.jpg

Upraveno uživatelem Marfil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

 

Vlastnil jsem outdoorové hodinky Casio Pro Trek PRW-1500, ale nakonec jsem se jich rád po cca 2 letech zbavil.

 

Sice měli vše, co by mohl člověk v "divočině" potřebovat, ale nebyli nárazuvzdorné a také byli poměrně veliké, těžké a hlavně drahé.

 

Nyní jsem si koupil o poznání levnější hodinky Casio G-Shock GW-M5600, které splňují vše, co od hodinek očekávám a nemají žádné "zbytečnosti" navíc.

 

Hodinky jsou poměrně malé a lehké, mají solární dobíjení, atomový čas, jsou nárazuvzdorné a nemusím se tudíž bát, že je někde zničím.

 

Malou recenzi můžete schlédnout zde : http://www.youtube.com/watch?v=RJr7y7xrms8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Me zas zaujalo podsviceni, ze ac je displej klasicky/ne inverzni/, tak sviti vlastne jenom znaky a ne okoli.. treba u neinverznich Mudmanu je to docela bomba do oci v noci.

 

jj to podsviceni segmentu je fajn... docela by me zajimalo jak je to technicky resene ze u nekterych digin sviti cele lcd vcetne pozadi a u jinych jenom segmenty z tekutych krystalu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...