Přejít na obsah

Kdo tu má nějaké G-Shocky a jaké???


Gilius

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Nebolo to tak dávno, čo som si pri vstupe na to to fórum hovoril, že už nikdy viac digitálne hodinky. Potom som si prezrel sekciu o G-Shockoch, videa s náročnými testami a bol som pohltený :D Nasledovala fáza vyberania a vo finále ostali modelové rady Mudman a Riseman. Prebehla objednávka a behom piatich pracovných dní boli z Californie doma(tá rýchlosť ma prekvapila). Už teraz uvažujem nad ďalšími, minimálne dvoma kúskami. Takže vďaka Chronomagu som nezanevrel na digitálky, ba práve naopak :clap:

post-12054-059922200 1283584873.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baže není, mudmany jsou větší a kulatější, ale to chcu říct: velice podobné hodinky jsem měl asi půl roku (tuším nějaké něco-5600), též solárko, též pětipásmové rádio) a v práci se všichni chlámali, co to mám za šmejdy, tohle že kupovali těsně po totáči po různých stáníchch:D Ignoranti jedni, jak to nemá pestrobarevná pouzdra a ciferníky (nejlépe zlato stříbrné), tak to nejsou hodinky. Ale docela je mně po těch géčkách smutno, kdybyste někdo prodával, třeba bych je vzal.

Upraveno uživatelem miccalek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je 5525. Vyrocni limitka.

 

Sak jo, dyt je mam na ruce :-)

 

The Master of G series began in 1985 with the G-Shock II, model number DW-5500C. This was a classic square G-Shock, but the bezel contained softer parts and slipped over the buttons. This way Casio created a Mud Resistant structure. The DW-5500C was therefore nicknamed "Mudman".

(http://en.wikipedia.org/wiki/Master_of_G)

 

a

 

The GW-5525A is the tribute model of the DW-5500 G-Shock II, nicknamed "Mudman", which was released in August 1985 and is one of the most sought after vintage G-Shock among vintage G-Shock collectors.

(http://www.g-peopleland.com/GW-5525A.htm)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes mi přišly z Kongu tyto skvostné bahňáky. Jsem z nich paf.

Super matná černá, inverzní display. Moc se mi líběj. Mám radost, že nejsou úplně obyč. Tlačítka jsou tuhá, ale jsem za to zatím rád. V blízké době snad vyplodím nějakou recenzi a seženu pár zajímavých fotek. Kdyby hodinky přišly o týden dřív, tak by zažily třeba golfový turnaj Casa Serena. Trošku mě mrzí, že jsem si s nima nestihl zahrát na tom krásném hřišti.Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Před třemi dny dorazily DW6900, od té doby je mám na ruce pořád. Ideální kus plastu na tvrdší zacházení. Vzhledem k ceně případné šrámy nebolí. Velikostně jsou celkem v poho, trošku vyšší, ale dá se to.

Upraveno uživatelem jendr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...