Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Seamaster napsal:

Jak z toho nekdo muze mit dobry pocit? Dyt to vypada jak nafukovaci panna😆

Já jsem dlouho odolával tady hejtit tohlecto tohle... Ale zcela pragmaticky. Za skoro stejný peníze máte Bulovu Moony, který jsou kvalitativně úplně jinde a hlavně v tom kosmu byly... Ne, prostě to nadšení z pseudoomega plasťáků nechápu. Jasně, tisíc lidí, tisíc chutí, noste si co kdo chcete, když se líbí, ale já to fakt nechápu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevim jestli to hejtim, spis si s z toho delam od zacatku prdel :)
Tady ten hype vubec nechapu, me to prijde od zacatu jako spielzeug fur kinder... a jak jsem uz rek, dokud to nebudou rozdavat na benzince k plne nadrzi, asi me to vubec nezajima:)
Jen obcas nedokazu potlacit udiv nad tim, jak hnusnej plastovej nesmysl  za bambilion dokaze nekomu udelat den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Seamaster napsal:

Jak z toho nekdo muze mit dobry pocit? Dyt to vypada jak nafukovaci panna😆

Protože podpořím Omegu a nemusím řešit jestli v práci s hodinkama třísknu o kovový regály což se mi děje často a hodinky na ruce chci. Vůbec ty hodinky neřeším jako náhradu origo moonů. Zatím splňují účel kvůli kterýmu jsem je kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, kundalini napsal:

Protože podpořím Omegu a nemusím řešit jestli v práci s hodinkama třísknu o kovový regály což se mi děje často a hodinky na ruce chci. Vůbec ty hodinky neřeším jako náhradu origo moonů. Zatím splňují účel kvůli kterýmu jsem je kupoval.

Že se to někomu nelíbí a má z toho "prdel" neznamená, že se jim musíš ospravedlňovat. Holt oni jsou lepší, protože mají na Moony.

Osobně mi to přijde lepší než kupovat fake Moony, holt ne každý si může dovolit vysolit 100 000Kč a více za hodinky.  Velikost rozpočtu neznamená velikost fanouška hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, pebe napsal:

Že se to někomu nelíbí a má z toho "prdel" neznamená, že se jim musíš ospravedlňovat. Holt oni jsou lepší, protože mají na Moony.

Osobně mi to přijde lepší než kupovat fake Moony, holt ne každý si může dovolit vysolit 100 000Kč a více za hodinky.  Velikost rozpočtu neznamená velikost fanouška hodinek.

👍 všichni by měli být rádi, že lidi nosí hodinky a mladý obzvláště. A strážci morálky by měli zůstat v kostele😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná to tu být troch nervózní a zbytečně. Nepříjde mi, že by se tu někdo na někoho povyšoval kvůli pravým Moonům. Zastávám ten názor, že jestli kupujícímu udělají radost, tak to jsou pro něj super hodinky, ale jinak to mám podobně jako Seamaster, taky bych si je nekoupil a hlavní důvod je, že mi to na kvalitu těch hodinek příjde hrozně drahý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gentlemani, není důvod hned jitřit emoce. Rozhodně se necítím býti lepší, když mám na Moony - šetřil jsem na ně řádově roky a o to víc si jich vážím. A jako jeden krok k nim byly právě Bulovy, které jsem tady chválil a holt ve srovnání s plasťákama to prostě válcujou. A jak jsem napsal, noste si co chcete, když vám to dělá radost.... Hlavně se vykašlete na nějaké kádrování.

Peace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Borra napsal:

Začíná to tu být troch nervózní a zbytečně. Nepříjde mi, že by se tu někdo na někoho povyšoval kvůli pravým Moonům. Zastávám ten názor, že jestli kupujícímu udělají radost, tak to jsou pro něj super hodinky, ale jinak to mám podobně jako Seamaster, taky bych si je nekoupil a hlavní důvod je, že mi to na kvalitu těch hodinek příjde hrozně drahý. 

Naprosto souhlasim, nechtel jsem se nikterak povysovat, jen to nechapu no... a kdyz necemu nerozumim, mam tendeci do toho stourat.
Uzavru to za sebe timto:
Jak rikal Jan Werich: Nejsem tak bohaty, abych si mohl kupovat levne veci.
NA pravy moony se myslim zdravymu cloveku muze podarit nasetrit, pokud je trochu cilevedomy. Chapu ze s moonama se nekomu o regal mlatit nechce, ale to jde resit i jinak nez Moonswatch.

Ja tady z toho vinim  Swatch group, ze neco takovyho vubec dopustila, zaroven presne jak pises nerozumim tomu, jak muze byt nekdo ochoten zaplatit za takovej strep takovy penize a jeste byt stastnej...
Ale zjevne to funguje :)

Peace ☮️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Seamaster napsal:

Naprosto souhlasim, nechtel jsem se nikterak povysovat, jen to nechapu no... a kdyz necemu nerozumim, mam tendeci do toho stourat.
Uzavru to za sebe timto:
Jak rikal Jan Werich: Nejsem tak bohaty, abych si mohl kupovat levne veci.
NA pravy moony se myslim zdravymu cloveku muze podarit nasetrit, pokud je trochu cilevedomy. Chapu ze s moonama se nekomu o regal mlatit nechce, ale to jde resit i jinak nez Moonswatch.

Ja tady z toho vinim  Swatch group, ze neco takovyho vubec dopustila, zaroven presne jak pises nerozumim tomu, jak muze byt nekdo ochoten zaplatit za takovej strep takovy penize a jeste byt stastnej...
Ale zjevne to funguje :)

Peace ☮️

A proč to hned nazývat střepem? Tohle zase nechápu já, proč nazývat hanlivě věci, kterým nerozumím?

Pokud by to byl takový přešlap, tak by se to neprodávalo. A to ty fronty při zahájení prodeje nebo ceny na webu úplně nenasvědčují.

Žij a nech žít. Nebo tak nějak. Co mi není rovno, po tom je mi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Seamaster napsal:

Naprosto souhlasim, nechtel jsem se nikterak povysovat, jen to nechapu no... a kdyz necemu nerozumim, mam tendeci do toho stourat.
Uzavru to za sebe timto:
Jak rikal Jan Werich: Nejsem tak bohaty, abych si mohl kupovat levne veci.
NA pravy moony se myslim zdravymu cloveku muze podarit nasetrit, pokud je trochu cilevedomy. Chapu ze s moonama se nekomu o regal mlatit nechce, ale to jde resit i jinak nez Moonswatch.

Ja tady z toho vinim  Swatch group, ze neco takovyho vubec dopustila, zaroven presne jak pises nerozumim tomu, jak muze byt nekdo ochoten zaplatit za takovej strep takovy penize a jeste byt stastnej...
Ale zjevne to funguje :)

Peace ☮️

Mám moony i moonswatche, a Bulovy se mi nelíbí. 

Až se moonswatche poserou, tak je vyhodím. Do té doby to jsou fajn pestrobarevné hodinky na lítačku co vypadají hezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, pebe napsal:

A proč to hned nazývat střepem? Tohle zase nechápu já, proč nazývat hanlivě věci, kterým nerozumím?

Pokud by to byl takový přešlap, tak by se to neprodávalo. A to ty fronty při zahájení prodeje nebo ceny na webu úplně nenasvědčují.

Žij a nech žít. Nebo tak nějak. Co mi není rovno, po tom je mi ...

Pozor na argumentacni fauly. Je nerozumim tomu hype kolem, ale naprosto jsem sto posoudit pomer cena/vykon.
Nerikam ze je to preslap, urcite je to obchodni uspech Swatch group. Jen je mi to lito...kam se to riti.
A mas pravdu, asi jsem se nemel snazi o evangelizaci v tomto vlakne 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Seamaster napsal:

Pozor na argumentacni fauly. Je nerozumim tomu hype kolem, ale naprosto jsem sto posoudit pomer cena/vykon.
Nerikam ze je to preslap, urcite je to obchodni uspech Swatch group. Jen je mi to lito...kam se to riti.
A mas pravdu, asi jsem se nemel snazi o evangelizaci v tomto vlakne 😇

Já je třeba nemám a mít nebudu, chrona obecně se mi nelíbí, ale prostě nechápu, proč má někdo potřebu doporučovat ostatním, co si mají kupovat nebo nosit, resp. co nemají.

A už nic, počkám si na ty Blancpainy 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Seamaster napsal:

Pozor na argumentacni fauly. Je nerozumim tomu hype kolem, ale naprosto jsem sto posoudit pomer cena/vykon.
Nerikam ze je to preslap, urcite je to obchodni uspech Swatch group. Jen je mi to lito...kam se to riti.
A mas pravdu, asi jsem se nemel snazi o evangelizaci v tomto vlakne 😇

No jsem zvědav jak posuzuješ poměr cena/výkon. Mě osobně třeba moony připadají předražený a je to jen dojení zákazníků. Omega není jediná značka, (i v koncernu) , která brutálně zdražuje permanentně a vlastně bezdůvodně. Časem se z hodinek stane pro většinu nedostupné zboží, kromě lidí co neřeší 500tis sem tam noproblem. A pak se budou prodávat jen ty "střepy" za pár tisíc. Od několika prodejců mám info že prodávají hodinky za pár tisíc a pak segment 100tis+ Ale ta skupina se zmenšuje. Hodinky 500+ se prodávají pořád stejně. Třeba konkrétně moony mi řekly, že za období kdy dříve prodali 10ks prodají 2ks. Aby bylo něco k vláknu....plno lidí bere hodinky až moc vážně a Swatch jen dodal hravost zatuchlýmu odvětví. Nerozumím proč majitel origo moonů by měl mít těžkou hlavu z plastového designu co opěvuje originál. Není to žádný padělek ale výrobek který věděli proč ho dělají. Peace pro všechny hodinky🙂 a lidi co nosí jakékoliv hodinky👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, tomato napsal:

Mám moony i moonswatche, a Bulovy se mi nelíbí. 

Až se moonswatche poserou, tak je vyhodím. Do té doby to jsou fajn pestrobarevné hodinky na lítačku co vypadají hezky.

Mám to stejně👍 Až na to, že nevím jestli chci dát 180tis za origo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Už jsou k dostání i na e-shopu. Asi to není ofiko posvěcené Swatch, ale třeba to někomu ušetří shánění po všech čertech. Chtěl jsem nějaké koupit synovcům, aby měli první "švýcary", ale když vidím co si za to počítají, tak asi dostanou Steinharty. 

https://www.i-time.cz/Panske-c2_116_3.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...