Jump to content

PRIM ORLÍK 2022 LE

Recommended Posts

Je tady. Legenda Orlík. Letošní, časem omezená limitka, PRIM ORLÍK 2022 LE. Další kapitola nestárnoucího modelu. Spojení neporazitelnosti, řemesla, vášně a umění. Minimalistický design, dominance šedé barvy, detaily v barvách trikolory. Titanové pouzdro zdůrazňuje klasické tvary Orlíků. Číselník bez datumového okna vzdává hold historickému modelu. Lipový list na korunce odkazuje na náš krásný a silný národní strom.

V listopadu letošního roku zasadíme 22 těchto nádherných stromů jako projev úcty k národním tradicím a symbolům.

Tváří těchto Orlíků je charismatický český herec Hynek Čermák. Limitovanou edici můžete koupit pouze v letošním roce.

Více o tomto modelu se dozvíte na našem webu:
https://www.prim.cz/prim-orlik-2022-le

PRIM LE Orlík 49 2022.jpg

Už je toho Orlíkování trochu moc. I na mne. Najdi 365 rozdílů.....

Orlik 2.jpg

Orlík 21.JPG

Zdroj: Prim a Antik-hodinky

před 39 minutami, Bert napsal:

Už je toho Orlíkování trochu moc. I na mne. Najdi 365 rozdílů.....

Orlik 2.jpg

Orlík 21.JPG

Zdroj: Prim a Antik-hodinky

Porovnáváš jabka s hruškama. 42mm vs 38mm?🤷‍♂️

před 1 minutou, Honza.manta napsal:

Skutečně, je přeorlíkováno.

Skoro to vypadá jako ztráta fantazie.

Kolik variací má omega na téma speedmaster/moonwatch, kolik je známých update submariner od Rolex, atd., atd.???

Neporovnávám jabka s hruškama. Snažím se zamyslet nad tím, jak moc se současné "Orlíky" vzdálily od Orlíků původních.

před 5 minutami, Bert napsal:

Neporovnávám jabka s hruškama. Snažím se zamyslet nad tím, jak moc se současné "Orlíky" vzdálily od Orlíků původních.

Tak ale jsou i 38mm, a ty se moc od původních nevzdálily. 

Mně se líbí, i když si je určitě nekoupím. A chybí mi na nich datum. Ale jinak souhlas s variacema speedmastrů/moonů. Až jakákoliv variace nebo limitka Orlíků nebude srovnatelná s původním modelem, už to nebudou Orlíky.

před 51 minutami, zekon7302 napsal:

Tak ale jsou i 38mm, a ty se moc od původních nevzdálily. 

Čímž ale vůbec nic neříkáš o těch, o kterých přemýšlím. Já srovnávám tyhle (42 mm) a původní. Proč? No protože je na nich nápis Orlík. Ty uděláš kličku na modré, a začneš psát o variantě 38 mm. Takže ještě jednou: Najdi 365 rozdílů.....

před 50 minutami, Bert napsal:

Čímž ale vůbec nic neříkáš o těch, o kterých přemýšlím. Já srovnávám tyhle (42 mm) a původní. Proč? No protože je na nich nápis Orlík. Ty uděláš kličku na modré, a začneš psát o variantě 38 mm. Takže ještě jednou: Najdi 365 rozdílů.....

Tak ano, těch rozdílů ještě bude. 😂

Když bych bral jen nelimitovaný Orlíky, zas tolik jich není. Pokud jim ale člověk propadne natolik, že dusud má (a tudíž i do budocna musí mít) ve sbírce všechny, pak to s rychlostí vydávání dalších a dalších limitek začíná být trochu psycho (z mýho pohledu hlavně po stránce kde na ně každý rok brát :)).

Edit: a když na ně koukám, tak tyhle jsou fakt pěkný. Dokonce i řemen jim sekne a už to není ta šedá guma.

Edited by Radik

Hmm, aj ja mam z tych limitovanych verzii (nielen) Orlika zmiesane pocity. Ma jednej strane sa tesim, ze Primaci skusaju nieco nove, vidno tam pokusy o inovaciu, skoda len, ze sa to neustale toci len okolo puzdra a cifernikov.

Zaujimalo by ma, ake inovacie sa robia ma “strojovniach”. Stale si myslim, ze by tie kalibre potrebovali doladit… 

• 2 months later...

Ve vší úctě - dámské Orlíky se zlatem za 175k mně připadají úplně debilní dojení jména Orlík a L-L 49mm na útlé dámské ruce no nevím... 49mm mají například plnokrevné pánské IWC Portugieser Chronograph Automatic, dámské Rolex Explorer – 36mm mají 43mm, nebo  Moonwatche 47mm :(