Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

to netvor: co sa tyka importera, tak sa nehadam... len nikde som sa na ich stranke nedocital, ze by predavali aj dynko, ani o remienkoch tam nie je ani stopy :D kazdopadne im meno kazi jedna predajna, ktora aj napriek obchodnym podmienkam predava hodinky o cca. 500sk drahsie ako by mala. uz som o tom kecal s jednou pani z BB. ale nemozes sa hadat aj napriek tvojej spokojnosti, ze ceny su premrstene :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

urcite sa nehadam a urcite by som si tam hodinky nekupil, ked su ine moznosti za podstatne menej penazi... :) na stranke to nemaju, to mas pravdu, ale predpokladal som, ze ked su dovozcovia tak by to hadam vedeli zohnat... a vedeli... :) asi tak. a ozaj, gratulujem k super hodinkam... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kam mám příslušnou částku poslat? Člověk by měl být odpovědný za svoje činy :) Jinak kde jsi je koupil a co je to vlastne zač?

Pošlu ti číslo účtu mailem.:D Přivedl`s mě na myšlenku, že vlastně nemám hodinky s mimostřednou vteřinovkou a ručním nátahem. Tak jsem chvíli rozmýšlel, chvíli pátral a takhle to dopadlo. Jsou to Victorinox, 45 mm průměr, safír, 100 m, Unitas 6498 (6497 má vteřinovku na 9). U nás tady: http://www.victorinox.cz/index.asp?menu=84...844&record=3821 Kupoval jsem je z Kanady přes známého, cena těsně pod 500 USD se vším všudy. Jak psal jinde Viktor ten švýcarský křížek by se v červené časem omrzel, tady je decentní v barvě indexů. Jsem zvědavý na velikost, za chvíli budu jak Ondraj!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím žádná příchozí pošta... Už jsem si o nich také něco našel, vypadají moc dobře, já bych asi bral v bílé barvě ciferníku (nebo jsem objevil i modrou a vypadá možná nejlíp), jen by mě na nich štvalo následující:

 

1) Znak místo 12

2) logo Swiss Army- co to má být?, že to jako produkuje armáda? :) Měli dát soudruzi pouze kříž místo Swiss Army a číslo 12 místo znaku

3) ta druhá linie na ciferníku z 24 hodinovými čísly také nemusela být

4) asi bych dal jiné ručky

 

Naopak pouzdro, korunka a především ten prostor mimostředné ručky jsou pojaty skvělě. Bohužel jsem nikde nenašel na netu fotku průhledu na strojek a jak je dekorovaný, to je u takovýhle hodinek skoro 60 % celku! Už se těším jak uděláš fotky. Musím také podotknout, že ta cena u nás je celkem OK, žádné velké navýšení se nekoná (z USA při mém štěstí DPH, z EU cena tam + poštovné a balné také kolem 13-14 tisíc).

Největší potíž pro moji maličkost- jsou už moc velké, maximum je fakt 42 mm (už mám vyzkoušeno, pak jedině přes potítko, košili nebo sako).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si koupil Eco-drive Citizeny calibre 8700. Možná se vám zdají přeplácaný, ale mě se prostě ta změť ciferníčků líbí. :D Časem jim plánuju koupit mechanické bratříčky, ale ještě nevim který, možná Seika Black Monster, ale mam strach aby nebyly na mojí malé ruce jako pěst na oko... (mam obvod zápěstí asi jenom 18 cm) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...