Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Nedávno jsem si koupil Eco-drive Citizeny calibre 8700. Možná se vám zdají přeplácaný, ale mě se prostě ta změť ciferníčků líbí. :D Časem jim plánuju koupit mechanické bratříčky, ale ještě nevim který, možná Seika Black Monster, ale mam strach aby nebyly na mojí malé ruce jako pěst na oko... (mam obvod zápěstí asi jenom 18 cm) :(

Nezdají se přeplácané. Gratuluji !!!

Mám pocit, že tady na foru jsou dva zásadní druhy "uctívačů hodinek". První je vyznavačem čistých linií a chronometrické a jiné funkce považují za vadu na kráse a ten druhý (sem patřím i já), které se změť ciferníčků líbí.

 

Pokud se jedná o mechanické bratříčky, o velikost se neboj. I subtilnější zápěstí snese velké hodinky, aspoň více vyniknou :-D

I když je obtížné na tomto foru odolat nákupu Black Monster, jde to. Hledej něco mechanického (pravděpodobně automat) s více ciferníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem si koupil Eco-drive Citizeny calibre 8700. Možná se vám zdají přeplácaný, ale mě se prostě ta změť ciferníčků líbí. :D Časem jim plánuju koupit mechanické bratříčky, ale ještě nevim který, možná Seika Black Monster, ale mam strach aby nebyly na mojí malé ruce jako pěst na oko... (mam obvod zápěstí asi jenom 18 cm) :(

Nezdají se přeplácané. Gratuluji !!!

Mám pocit, že tady na foru jsou dva zásadní druhy "uctívačů hodinek". První je vyznavačem čistých linií a chronometrické a jiné funkce považují za vadu na kráse a ten druhý (sem patřím i já), které se změť ciferníčků líbí.

 

Pokud se jedná o mechanické bratříčky, o velikost se neboj. I subtilnější zápěstí snese velké hodinky, aspoň více vyniknou :-D

I když je obtížné na tomto foru odolat nákupu Black Monster, jde to. Hledej něco mechanického (pravděpodobně automat) s více ciferníky.

Jsem rád že sem našel spřízněnou duši :D Jinak mně se líbí i jednoduché hodinky bez přídavných ciferníčků, ale ty už musí mít něco do sebe aby mě nadchly...:P

 

Apropo co řikáte na tyhle Ceriny? Pěkné, že? (až na tu cenu :/ )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty certiny jsou fakt moc pěkné, měl jsem je na ruce a je to jeden z mích horkých favoritů , už 14 dní brouzdám po netu a snažím se najít obchod s příznivou cenou.Pokud o něčem víte dejte vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podaři se mi najít na servru alltime.ru za 984$ černé a 960$ stříbrné a hnědé, zatím nejnižší cena.Ale nemám skušenosti s tímto obchodníkem.Pokud někdo už od nich něco kupoval tak dejte prosím vás vědět. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Dali

to mně napadlo taky.Dnes jsem byl u Dušáka a tam mi řekli že řemínek ano, ale vercajk ne.Takže když si budu chtít řemínek vyměnit,tak se mám stavit nebo někoho poslat. Bral jsem to jako dobrej fór(každý týden tam chodit). Mimoto jsem se tam byl zeptat na Speedmaster Professional kalibr 1863.Žádná sleva jak tady někdo psal.

P.S.

Ve skutečnosti vypadají líp.Nejsem dobrý fotograf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 havran Shodou okolností jsem dostal od manželky ke 40 narozeninám, asi před 10 měsíci, Railmaster, což je prakticky to samé, takže mi nemusíš vyprávět, že jsou pěkné. :D Poslední dobou nosím jenom je. Dostal jsem je taky s ocelovýn tahem. Dokoupil jsem řemínek a sem tam to střídám, ale řemínek se mi líbí víc. Sundat řemínek mi jde v pohodě, ale ten ocelový tah nesundám ( nešikovnost, blbé nářadí..). Nechám si ho vždy sundat v jakémkoli hodinářství. Pokud by jsi zjistil jak na to a čím tak napiš. Vyptával jsem se taky hodináře, ale byl nějaký nesdílný, asi se bojí o práci. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...