Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

Zdravím vespolek!

 

Tak jsem do toho taky spad! Tak dlouho jsem na konci loňského roku spekuloval, co si po dlouhé době pořídit na ruku za měřič času, až mě nenapadlo nic lepšího než si o tom začít číst a víc se o to zajímat. Výsledek se po několika týdnech dostavil. ;o)

 

Viz přiložené obrázky Tagů Carrera...

 

Třeba někoho zaujmou natolik jako mě a obrázky mu pomůžou lépe si představit, jak vypadají na ruce. V obchodě jsem si zkoušel kovový tah i tenhle pryžový a neměl jsem problém s rozhodováním. Tenhle pryžový je super na dotek, krásně se přizpůsobí zápěstí a dá se úplně přesně nastavit jeho délka podle potřeby. Žádné zkracování po dílkách jako u kovového, nebo podle dírek v koženém pásku, ale pěkně na milimetry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek!

 

Tak jsem do toho taky spad! Tak dlouho jsem na konci loňského roku spekuloval, co si po dlouhé době pořídit na ruku za měřič času, až mě nenapadlo nic lepšího než si o tom začít číst a víc se o to zajímat. Výsledek se po několika týdnech dostavil. ;o)

 

Viz přiložené obrázky Tagů Carrera...

 

Třeba někoho zaujmou natolik jako mě a obrázky mu pomůžou lépe si představit, jak vypadají na ruce. V obchodě jsem si zkoušel kovový tah i tenhle pryžový a neměl jsem problém s rozhodováním. Tenhle pryžový je super na dotek, krásně se přizpůsobí zápěstí a dá se úplně přesně nastavit jeho délka podle potřeby. Žádné zkracování po dílkách jako u kovového, nebo podle dírek v koženém pásku, ale pěkně na milimetry.

GRATULUJI! velmi pěkné hodinky. Kéž ti celý život věrně slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krásnej , takovej nóbl chronograf tyhle carrery, gratuluji, ale teď honem pryč, atone, prodat počítač, máš ještě šanci uniknout nákaze ! :)

Nemá šanci :)

Přiznávám, že už koukám po dalších. :-D Tentokrát by se šikly nějaké míň nóbl, víc na sport a outdoor. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek!

 

Tak jsem do toho taky spad! Tak dlouho jsem na konci loňského roku spekuloval, co si po dlouhé době pořídit na ruku za měřič času, až mě nenapadlo nic lepšího než si o tom začít číst a víc se o to zajímat. Výsledek se po několika týdnech dostavil. ;o)

 

Viz přiložené obrázky Tagů Carrera...

Gratuluji, Carrery jsou jedny z hodinek, které se mi opravdu velmi líbí, pro sebe bych si sice vybral modré, ale ta černá je také velmi pěkná.

 

. Kéž ti celý život věrně slouží.

Ha, ha. To by nesměl být čtenářem tohoto fóra!

tím jsi myslel, že jako členovi tohoto fóra mu moc dlouho nevydrží ?

já bych spíš řekl, že pokud bude fórum i dále mavštěvovat, že si k nim dříve nebo později koupí další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek!

 

Tak jsem do toho taky spad! Tak dlouho jsem na konci loňského roku spekuloval, co si po dlouhé době pořídit na ruku za měřič času, až mě nenapadlo nic lepšího než si o tom začít číst a víc se o to zajímat. Výsledek se po několika týdnech dostavil. ;o)

 

Viz přiložené obrázky Tagů Carrera...

 

Třeba někoho zaujmou natolik jako mě a obrázky mu pomůžou lépe si představit, jak vypadají na ruce. V obchodě jsem si zkoušel kovový tah i tenhle pryžový a neměl jsem problém s rozhodováním. Tenhle pryžový je super na dotek, krásně se přizpůsobí zápěstí a dá se úplně přesně nastavit jeho délka podle potřeby. Žádné zkracování po dílkách jako u kovového, nebo podle dírek v koženém pásku, ale pěkně na milimetry.

ja vim ze zavidet se nema...

 

...gratuluju, tydle jsou nej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vespolek!

 

Tak jsem do toho taky spad! Tak dlouho jsem na konci loňského roku spekuloval, co si po dlouhé době pořídit na ruku za měřič času, až mě nenapadlo nic lepšího než si o tom začít číst a víc se o to zajímat. Výsledek se po několika týdnech dostavil. ;o)

Tos do toho spadl moc hezky,a asi rovnou po hlavě :lol:.A jaký předpokládáš další vývoj?Přece neskončíš v nejlepším ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos do toho spadl moc hezky,a asi rovnou po hlavě :lol:.A jaký předpokládáš další vývoj?Přece neskončíš v nejlepším ;) ?

Jo jo, už teď vím, že neskončím. :)

 

Doporučil by mi někdo nějaké hodinky na outdoor aktivity? Abych si je mohl vzít třeba do lodi, když jedeme řeku, nebo na lyžování? Chtěl bych nějaké mechanické a přesto odolné. Měly by vydržet bez problémů ve vodě, čili vodotěsnost raději 100M nebo víc. Typ sklíčka bych raději safírové, ale nevím jestli by v tomhle případě minerální nebylo lepší...

 

Nějaké konkrétní typy? Pozitivní nebo negativní zkušenosti?

 

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...