Přejít na obsah

Pochlubte se novymi prirustky!


ego alter

Doporučené příspěvky

pěkné tagy - obligátní dotaz - na kolik přišly?

5K

Také jsem na ně koukal, ale styl, jakým byl podán inzerát, ve mně nebudil důvěru. Myslel jsem, že to je fake.

Takže ti gratuluji k dobré koupi. A tiše závidím...

 

btw - z čeho je ten číselník? Prodejce psal tuším něco o kameni či co (pokud si dobře pamatuji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazily díky Kubsonovi krásné Hamilton khaki field chrono auto.

Fotky amatérské, ale snažil jsem se :)

Vyskytla se ovšem chybička s vteřinovkou chronografu, která se nevrací kam má.... víc v sekci "Servis, opravy...." Tak pokud budete moct, poraďte.

Jsou překrásné gratuluji a ať dobře dopadne oprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vytahl ze supliku uz delsi dobu schovane vintage zlate Longines - Wittnauer, Kalibr 604, z roku cca 1965-68. Potrebovaly by renovaci vycistit pouzdro i tah, prelestit sklo a renovovat cifernik. mate nekdo predstavu na kolik by mne to vyslo? Strojek je vycisteny a serizeny takze jen povrchova uprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Tak sem se dočkal, a včera sem si byl v Details na vaclavaku vyzvednou Tissot Diver Seastar 660 chronograph...jsou opravdu nádherné, jakmile udělám nejaké fotky, dám je sem! jsou nadherně zpracované, jsou docela těžké, ale to opravdu nevadí, alespon má člověk pocit že má něco na ruce...mám z nich ohromnou radost! :-)

TISSOTY nemám vůbec rád, ale tyhle velice hezké až na to je, že jsou quartzky, proč jsi si nepořídil Seastar 1000, má mechaniku a dá se sehnat už za 369 USD ? Kolik si za ně dal ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné tagy - obligátní dotaz - na kolik přišly?

Krásných 4.999,- Kč

Méně příjemnější je, že jsem je chtěl dát trochu zkontrolovat-čístku,zkouška vodotěsnosti atd. Tak to mi spočítaly bez náhradních dílů cca. 3000,- Pokud by měnili třeba nějakou hřídelku na řemínku, nebo těsnění, cena jede samozřejmě nahoru:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné tagy - obligátní dotaz - na kolik přišly?

Krásných 4.999,- Kč

Méně příjemnější je, že jsem je chtěl dát trochu zkontrolovat-čístku,zkouška vodotěsnosti atd. Tak to mi spočítaly bez náhradních dílů cca. 3000,- Pokud by měnili třeba nějakou hřídelku na řemínku, nebo těsnění, cena jede samozřejmě nahoru:)

tak to je opravdu krásné.. gratulace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi dorazily díky Kubsonovi krásné Hamilton khaki field chrono auto.

Fotky amatérské, ale snažil jsem se :)

Vyskytla se ovšem chybička s vteřinovkou chronografu, která se nevrací kam má.... víc v sekci "Servis, opravy...." Tak pokud budete moct, poraďte.

Můžu prosím vědět, na kolik Tě celkem přišly? Jsou krásné!

 

...

 

Už jsem našel v jiném vlákně, že 515 USD. Jde tedy sakumprdum se vejít do 600 USD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz dorazily Seamastery jak jsem psal drive, tak jeste prikladam par fotek, dneska jsem k nim koupil modrej remen od Hirsche, prislo mi, ze tam sedi mnohem lip nez cernej ;-)

Koukám, že už je prodáváš ...http://www.aukro.cz/item181574921_omega_seamaster_1970_s_vyborny_stav_.html

Jsou maly, tech 32mm se mi na ruce ztraci, budu muset poridit neco vetsiho, uz mam dlasi na ebay vyhlidnuty, ty maji 35mm bez korunky tak uvidime a nebo pujdu do tech Tudoru jak jsem psal v jinem vlakne, za nejakych 600 USD, jsou sice taky 32, ale jsou vyssi a na kovovem tahu jsou preci jen aspon o trosku masivnejsi a nebo si koupim az narazim na nejaky pekny 35+ ;-) Ono i kdyz se tyhle neprodaji tak se nic nestane, nosit se daji, pekny jsou, ale mohly by byt i hezci ;-) Kdyby byl zajem tak pro cleny chronomagu je nabidnu bez prirazky, zaplatil jsem za ne s remenem 7390,- tak pokud nekdo chce, muze je pokud je clenem tohoto fora mit za tuto cenu ;-) I kdyz se pomlouvam, tohle patri do jine sekce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz dorazily Seamastery jak jsem psal drive, tak jeste prikladam par fotek, dneska jsem k nim koupil modrej remen od Hirsche, prislo mi, ze tam sedi mnohem lip nez cernej ;-)

Koukám, že už je prodáváš ...http://www.aukro.cz/item181574921_omega_seamaster_1970_s_vyborny_stav_.html

Jsou maly, tech 32mm se mi na ruce ztraci, budu muset poridit neco vetsiho, uz mam dlasi na ebay vyhlidnuty, ty maji 35mm bez korunky tak uvidime a nebo pujdu do tech Tudoru jak jsem psal v jinem vlakne, za nejakych 600 USD, jsou sice taky 32, ale jsou vyssi a na kovovem tahu jsou preci jen aspon o trosku masivnejsi a nebo si koupim az narazim na nejaky pekny 35+ ;-) Ono i kdyz se tyhle neprodaji tak se nic nestane, nosit se daji, pekny jsou, ale mohly by byt i hezci ;-) Kdyby byl zajem tak pro cleny chronomagu je nabidnu bez prirazky, zaplatil jsem za ne s remenem 7390,- tak pokud nekdo chce, muze je pokud je clenem tohoto fora mit za tuto cenu ;-) I kdyz se pomlouvam, tohle patri do jine sekce..

velikosti 35/36mm se nebát, u společenských hodinek to ani dnes nevadí :-) vezměte si třeba takové PP:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...