Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Díky všem za příspěvky a zde aktuální stav: 

jméno/přezdívka lokalita stav
Locky Praha předal
lukassob Praha/Příbram předal
warann Pardubice/Přelouč  
Pepino777 Praha  
Dushakx Brno  
nickolas Opava má je
M.K. Plzeň  
paya01 Varnsdorf  
Josef Nistler Praha  
vikinho Brno  

 

Prosím vždy když někdo hodinky předá nebo přijme, dejte mi vědět - já to zde aktualizuji. Tím jak to přihlašování probíhá i za pochodu, tak v tom bude větší bordel, ale to jsme věděli a nějak to zvládneme 🙂 Omlouvám se za delší dobu reakce - mám tak dovču a tudíž to sleduji velmi okrajově 🙂 Hlavně si testování užijte - o to jde 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky jsou na cestě za @paya01, tak něco mých postřehů...

Vzal jsem je na letní dětský tábor, kde jsem si sliboval spousty zážitků. Bohužel nám nepřálo počasí a skoro denně pršelo, což onu radost poněkud zkalilo. Ale i tak jsem hodinky s radostí ponosil. Jen těch veselých fotek není mnoho, což je dáno i tím jaký bývá na táboře frmol...člověk věčně nestíhá, takže ještě k tomu fotit v průběhu her není moc reálný. Za to se omlouvám.

K hodinkám samotným. Zpočátku jsem měl obavy z toho gumového řemene. Na první dobrou působí dost tvrdě a nepoddajně. Navíc já jsem dost urputný tahař. Ale co už, hodinky byly u mě, tak žádný štráchy a šup na ruku. Zřejmě i díky tomu frmolu, jsem na ně velmi rychle zapomněl a nosily se samy. Po pár hodinách mi ani nepřišlo, že bych měl na ruce něco na gumě, natož že by mě obtěžovaly. Hodinky jsou to poměrně velké a robustní, ale to u toolových potápek musíme očekávat, takže žádné překvápko. Navíc se nosily fakt dobře a i ta pevnější guma přispěla, že hodinky seděly na ruce kde měly a člověk o nich skoro nevěděl. Vzhled je dost individuální záležitost, ale mně se fakt líbily. Barevné rozlišení minutovky je třešničkou a k potápkám patří. Dost to hodinky oživí a zpřesní odečítání času. Zpracování je celkově na velmi dobré úrovni a nebojím se říct, že v dané kategorii lepší než u Seika. Citizeny působí dražším dojmem, než kolik opravdu stojí. A ta cena je, řekl bych, velmi příjemná. Ať už by se mělo jednat o vstup do světa hodinek, nebo o víkendové tooly, myslím, že jejich majitel nemůže být zklamaný. Fakt dobrý potápky :punk:

Díky za možnost je ponosit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji @nickolas za hodnocení a jsem rád, že sis to užil i přes nepřízeň počasí. Hodinky má v tuto chvíli mít @paya01, těším se tedy na jejich zážitky 🙂

Aktuální stav:


jméno/přezdívka lokalita stav
Locky Praha předal
lukassob Praha/Příbram předal
warann Pardubice/Přelouč  
Pepino777 Praha  
Dushakx Brno  
nickolas Opava předal
M.K. Plzeň  
paya01 Varnsdorf má je
Josef Nistler Praha  
vikinho Brno  

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 8. 2023 v 13:50, Jirka19 napsal:

Hodinky má v tuto chvíli mít @paya01, těším se tedy na jejich zážitky 🙂

Ahoj,

 

hodinky mám, děkuji za možnost je otestovat. Momentálně komunikuji s @M.K., abych mu je všas předal před jeho dovolenou. O víkendu napíšu o testování více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky jsem nedočkavě vybalil hned po vyzvednutí v Zásilkovně a hned šly na ruku. Bohužel se dodání zpozdilo o 1 den, tak jsem zmeškal možnost vzít je do Berlína na služebku. Ale to snad nevadí, díky předpovídanému horku splní svůj účel jako potápky a tooly u bazénu.

Nejsem žádný psavec, ale pokusím se o popis toho, co mě zaujalo. Povrchová úprava pouzdra odpovídá určení hodinek a zajistí, že případné šrámy budou úspěšně maskovány. Hodinky mají pohodlnou velikost a výška také není nijak závratná. Bohužel jsme si úplně nesedli s dodaným řemínkem. Mám raději měkčí gumy, u tohoto pásku jsem nemohl hodinky pohodlně usadit na ruku, buď tlačil, nebo hodinky odstávaly. Luneta šla na můj vkus otáčet trochu ztuha a úchop není příliš jistý, mokré prsty prokluzují. Klik po minutě je postačující a čtení je v pohodě. Ciferník je velmi přehledný a i v šeru nebo ve tmě je určení času naprosto pohodlné i pro slepouny, jako jsem já. Velké plus za pěknou luminiscenci, je silná, rychle se nabije a vydrží dlouho. Jsem na lumi poněkud zatížený a tohle mě hodně bavilo.

Protože jsem hodinky měl v týdnu vražedných veder, užily si hlavně u (a v :-)) bazénu a na zahradě.
 

Pár fotek:

U grilu se rozhodně neztratily a nelekly se ani 3 kg masa...
20230819_162019-01.thumb.jpeg.7edfc7c588a7d4966c9cca10e7d5010b.jpeg

...ale patří do bazénu.

20230819_170021-01.thumb.jpeg.d70fbea49e22d2f40761d843cda83a87.jpeg

Momentka s želvami 🙂

20230819_170219-01.thumb.jpeg.1209e2ce56bc42ff69af459cf4e1e71e.jpeg

Univerzální velikost ověřila i dcera (14).

20230819_173810-01.thumb.jpeg.f5c21704a9df9250fb6a9a235968804d.jpeg

 

Lumi je parádní. 

20230822_203615-01.thumb.jpeg.d6acdfcd8685a8f8813476ad7a406100.jpeg

20230822_205112-01.thumb.jpeg.62199bf5bb67b5de0e47f99ea332df9f.jpeg

Testování hodinek jsem si užil, děkuji za možnost si je vyzkoušet. Hodinky už putují k dalšímu zájemci, M. K. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, paya01 napsal:

Hodinky smrdí průserem. Od neděle stále v Z-Boxu, včera jsem už reklamoval, snad v tom není problém...

Tak snad to nebudou první putovní hodinky, které se k nám nevrátí 😄 Ale ještě nepanikařme, snad vše dobře dopadne, dej prosím vědět 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra tam opět zavolám. Zpětně si člověk vyčítá, co pro to mohl udělat lépe. Nafotit/natočit balení, podání, vykašlat se na Z-box a podat to v Zásilkovně s obsluhou, nevím...

 

Uvidíme. Hmed jak budu něco vědět, ozvu se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@paya01 Jo, je to divný... Dle aplikace Zásilkovna jsou od 27.8. stále na podacím místě. Pokud s tím mohu něco udělat i jako příjemce, tak dej vědět, ale asi těžko..? Jinak zítra ráno odjíždím - nejprve na svatbu, potom rovnou na letiště. Pokud nebudou do té doby k vyzvednutí, nic už s tím nenadělám. A jestli je pošlou opožděně, pak je možné, že se po pár dnech budou vracet odesilateli, takže další voser... Čili pokud by se podařilo je teď ještě získat zpátky, možná to bude nejjednodušší a já bych se k nim dostal někdy pozdějc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@M.K. @Jirka19 Právě jsem znovu volal na linku Zásilkovny. Zásilku stále hledají, mají záznam, že řidič zásilku vyzvedl, ale pravděpodobně ji správně nepolepil QR kódem, který k ní měl mít k dispozici. Zásilku tedy hledají na depu mezi ztracenými. Doporučili mi zásilku reklamovat postupem na jejich stránkách. To udělám večer. 

Je mi líto, že se to takto zkomplikovalo, zásilka s největší pravděpodobností nedorazí před Tvým odjezdem. Až se najde (snad nemusím počítat s variantou, že se nenajde), domluvím se, ať mi jí pošlou zpátky a domluvím se s někým dalším v pořadí.

Pokud budu vědět něco víc, zase se ozvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám hlavně vztek, že jsem to neudělal jinak. Ale do Zásilkovny bych se dostal až v pondělí večer, šlo by to až v úterý, tak  jsem si říkal, že zkusím Z box. Podobným způsobem jsem několikrát reklamoval v Alze a úplně bez problémů. Tak nevím, kde se stala chyba. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@paya01 děkuji za info a za vyřizování - je mi líto, že s tím máš takové starosti 😞 Hlavně si ale nic nevyčítej - to se prostě stává a je jedno jakého zvolíš dopravce, jakým způsobem to pošleš atd. V tom obrovskym množství zásilek, který ti dopravci řeší se prostě občas něco takovýho stane a je to čas od času nevyhnutelné. Člověka to samozřejmě nepotěší - napadne ho takový to klasický "proč zrovna já", ale nelze tomu nijak zabránit:-) Věřím že se najdou a že to zpětně bude jen epizoda při putování 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, nickolas napsal:

Taky jsem na to narazil a hned mě napadlo totéž :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...