Přejít na obsah

Rolex 2023 Novinky..


tikzot

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 242
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 29 minutami, dwg napsal:

to jsou vzdycky pred vyrocim slavnosti photoshopu a pak prijde rozsireni nozicek z 21 na 22 a je to ;)

To by byla absolutní bomba, když vezmeš jak těžko se shání strapy na 21, tak 22 by byla revoluce 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, tikzot napsal:

Grr

Ja nad platinou u subu taky premyslel, ale podle mne nebudou vymyslet a udelaji nejakou variantu hulka, kermita apod. Bud skonci Strarbugs a nahradi ho neco noveho, nebo yellow/rose full gold hulk by daval smysl. Co by byl use-case na platinu u subu? Aby meli potapeci o kilovku min zavazi v kapse a misto toho tohle? :D

Upraveno uživatelem matejcaha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Use case u subů v solid goldu taky nemá smysl, v platině je to už taky celkem jedno myslim a nedivil bych se tomu..ale hulk ve zlatě je asi nasnadě, stejně jako daytona, která se bude přesouvat víceméně jen k drahejm kovům, má to logiku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, tikzot napsal:

přesouvat víceméně jen k drahejm kovům, má to logiku..

Moje logika je, ze budou reagovat na situaci na trhu, ktera byla v loni. Takze by mne neprekvapilo, kdyby to bylo vsecko zlato s tim, ze se "stejne proda vsechno" a maj na tom vetsi "marginy". Udelame z toho "vyrocni edici" a vsichni se o to poperou. Platina by do toho asi taky zapadala, ale budu rad kdyz nebudu mit pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, mandrinka napsal:

Myslite, ze budou i nejake nove strojky a treba ciselniky? 

Nový kalibr u Daytony je nasnadě, 4130 už je zde od roku 2020, u Submarineru pochybuji, tam je nový kalibr od 2020. Ačkoliv ne tak spolehlivy jako stary dobry 3135.. ciselniky urcite budou nove a vzhledem k vyrocim i exkluzivni, to jsem si jisty. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...