Přejít na obsah

Zprávy z Chronomagu jako spam?


Doporučené příspěvky

Jen jestli je opravdu problém na straně "vysílače". Centrum nasazovalo docela nedávno nové firewall řešení, tak zda to ještě neladí, viz. 

 

... v posledních měsících se potýkáme s nárůstem spamových vln na naše e-mailové schránky. Abychom jim lépe odolali a zabezpečili vaše účty, přešli jsme na začátku února na nové antispamové řešení od firmy Cisco. Správné nastavení a konfigurace takové technologie je však náročný proces a může dojít k dočasnému zhoršení služby, za což se velice omlouváme.

Celý náš IT tým usilovně pracuje společně s dodavatelem Cisco na co nejrychlejší nápravě. Prosíme vás o trpělivost a pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si na fóru změnil email. Zadal jsem druhý co mám na seznamu. Tam to přijde v pohodě. Jenomže já si to všechno nechám přeposílat na ten centrum a jak to došlo tam, tak je z toho zase paskvil 😟 a spadne to do spamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,
omlouvám se za zpoždění, právě jsem to submitnul na https://freemail.help.economia.cz/

Asi nebudeme první

Quote

V současné době evidujeme zvýšený počet požadavků ohledně dotazů na antispamový systém, který některé zprávy odeslané ze schránek Centrum.cz / Atlas.cz / Volny.cz vyhodnocuje nesprávně jako spam. Prosíme o trpělivost při řešení Vašeho požadavku.

tak s tím snad brzy nějak pohnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...