Přejít na obsah

Rolex 2024 Novinky


kdojinej

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 31. 3. 2024 v 9:13, kdojinej napsal:

Tak 9. dubna se pry dozvime, co je noveho.

Tak kdoví jestli bude Fanta? :thumbsup_anim: Jsem upřímně zvědavý, mladí mají haldu peněz a chtějí změnu, tak se třeba nějákých novinek dočkáme.

1704477280-rolex-day-date-vienna-philharmonic-2024-violin-04.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďalší pidi 36 model bude úžasným sprestrením kolekcie…pre conchitu 😂 Ostatné modely “sfarbime ciferník” inak než doteraz je tiež na smiech. Oprášme staré modely je uhoď alebo prašti. Chýba mi nápad a pointa. Siliť niečo iba kvôli tomu, aby to bolo…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 5. 2023 v 8:06, matejcaha napsal:

A tedka vsichni budou sbirat Starbugsy protoze to je jina zelena 😆 

Starbugsy...hm..😁

před 6 hodinami, Davis napsal:

To už asi presuňme do novej sekcie 2024

To spis sekci 24 sem..🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, LovecK napsal:

Volně navážu: delší fronty??? 🤑

Právě že se tak nějak všude predikuje, že rok 2024 by mohl být zlomový a na některé modely se díky rozšíření výroby čekací doba výrazně zkrátí. Samozřejmě některé modely se nězmění, ale zmiňuje se že naopak některé ocelové modely by se mohli ukázat opět na obchodech bez wishlistu již na konci 2024, začátkem 2025. Necháme se překvapit :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, skalis said:

Kdybych si mohl něco přát, tak by to byly Exp II zpátky v rozměru 40 mm (ideálně s náramkem 20 mm a ne 21 mm).

Ano prosím! Ale rok po uvedení 40mm Exp I tomu vůbec nevěřím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, skalis napsal:

Kdybych si mohl něco přát, tak by to byly Exp II zpátky v rozměru 40 mm (ideálně s náramkem 20 mm a ne 21 mm).

Moje řeč. Navíc, pokud se nepletu současné Exp II mají náramek 22mm, 21mm má minulý model. Měl jsem polárky 226570, to už je prostě kus železa vhodný tak na zatloukání stanových kolíků, jako tool pro explorery nevhodné. Říkal jsem si, kdyby tak tyhle polárky udělali 40mm, 20mm náramek, glide lock.. tak to by bylo splnění mého snu. Asi to nevyjde co.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

Právě že se tak nějak všude predikuje, že rok 2024 by mohl být zlomový a na některé modely se díky rozšíření výroby čekací doba výrazně zkrátí. Samozřejmě některé modely se nězmění, ale zmiňuje se že naopak některé ocelové modely by se mohli ukázat opět na obchodech bez wishlistu již na konci 2024, začátkem 2025. Necháme se překvapit :guitar:

Bodaj by si mal pravdu a dostupnosť, resp. čakacie doby by są priblížili normálu. Čo mám zatiaľ info od AD, tak na OP a oceľové DJ sa čakačka momentálne natiahla na 2 roky🙄, čo mi teda fakt príde mimo mísu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, kdojinej napsal:

Moje řeč. Navíc, pokud se nepletu současné Exp II mají náramek 22mm, 21mm má minulý model. Měl jsem polárky 226570, to už je prostě kus železa vhodný tak na zatloukání stanových kolíků, jako tool pro explorery nevhodné. Říkal jsem si, kdyby tak tyhle polárky udělali 40mm, 20mm náramek, glide lock.. tak to by bylo splnění mého snu. Asi to nevyjde co.. :)

Neztrácím naději, resp. myslím, že šance na reinkarnaci 40 mm je realistická jen ne nutně letos. Ale pak bych měl dilema, protože by to narušilo můj "skoro OWG" koncept.

 

Aktuální Exp II jsou pro mě taky nenositelný. Exp I 40 mm jsou nositelný, ale proporčně mi 36 seděly líp, tak jsem tehdy držel 36 mm pozici na čekačce.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2024 v 10:38, kdojinej napsal:

Moje řeč. Navíc, pokud se nepletu současné Exp II mají náramek 22mm, 21mm má minulý model. Měl jsem polárky 226570, to už je prostě kus železa vhodný tak na zatloukání stanových kolíků, jako tool pro explorery nevhodné. Říkal jsem si, kdyby tak tyhle polárky udělali 40mm, 20mm náramek, glide lock.. tak to by bylo splnění mého snu. Asi to nevyjde co.. :)

Taky bych dal přednost tomu, aby se dělali i v nositelné velikosti :) 40mm exp II je asi to jediné, co bych vyměnil za svoje exp 1, ale pochybuju, že zrovna tenhle model pojedou ve dvou průměrech. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2024 v 10:38, kdojinej napsal:

Moje řeč. Navíc, pokud se nepletu současné Exp II mají náramek 22mm, 21mm má minulý model. Měl jsem polárky 226570, to už je prostě kus železa vhodný tak na zatloukání stanových kolíků, jako tool pro explorery nevhodné. Říkal jsem si, kdyby tak tyhle polárky udělali 40mm, 20mm náramek, glide lock.. tak to by bylo splnění mého snu. Asi to nevyjde co.. :)

Tak to s tebou kamaráde nemůžu souhlasit, protože s Exp II jsme pospolu tři roky, zažili jsme společně haldu outdoor dobrodružství a za mě jedna z nejpohodlnějších časomír co jsem kdy měl a jakože těch hodinek už to se mnou zkoušelo 😁 Často hrabu i na ruku, zdali tam vůbec ještě jsou a to nemám kdovíjaké zápěstí alá Pepek námořník. U 40 mm verze by museli překopat všechno, hlavně masivní ručky které dávají smysl. I tak si myslím, že by hodinky byli přeplácané, nedokážu si to s jejich typem pouzdra živě představit. Ale jak píšu, dvojky ve 42mm jsou best tool pro explorery ever made, za tím si stojím :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně je to super rozměr i pro normální část populace a vystupuje z rady 40 mm modelu Rolex. To diky nim se k Rolexu porad vracím, ty proporce jsou fantastické. Proč by je dělali v 40 mm verzi, tak je modelu dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidite, ja je zkousel taky a na me jsou proste velke a tezke (a to mi treba nevadi nosit moony nebo doxy). Idealni by bylo, kdyby je udelali ve 2 rozmerech, stejne jak jednicky. Treba 39mm a tech 42mm. Oboje by vystoupily z rad 40mm Rolad :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...