Přejít na obsah

GARMIN Fenix 8


stando

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Nakonec jsem našel i pěkný analogový "letecký" ciferník.

Ale mám dotaz - nedaří se mi v hodinkách nastavit budík, resp. synchronizovat budík v telefonu s hodinkami tak, aby mi ráno, když mne budí telefon, vibrovaly i hodinky. Spím s nimi a bylo by příjemné moci budík vypnout na ruce, než šmátrat po nočním stolku po telefonu. U hodinek Samsung to fungovalo, tady se mi to zatím nedaří nastavit. Poradíte mi? 

20241003_212149~01.jpg

Tady provázanost s telefonem není. Budík musíš mít nastavený v hodinkách, aby tě to budilo. Je to prostě sporttester, který s telefonem provazuje jen něco, co považují v Garminu za důležité. Mě osobně to nevadí a vyhovuje mi to. Nepotřebuju mít to co mám v telefonu i v hodinkách a jelikož mám hodinky nonstop na ruce, tak budík nastavuju jen v hodinkách.

  • Like 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ivan Lelák V tvé minuirecenzi mě zaujala věta : Třeba ty kontakty - do F8 si jich můžete zadat jen 50, buď ručně nebo vybrat ty co jsou v mobilu. Víc ne a kdykoliv volá někdo jiný, na displeji je jen číslo.

To by byl tedy krok zpět. Vždyť i na mých F6 se kontakty tahají z telefonu. Máš povolený přístup ke kontaktům v telefonu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na těch F8 nejvíc vadí, že od F6 byla veškerá změna klasického displeje, jen k horší čitelnosti na slunci a podlehlo se masovkám, co si na tom počítaj tak akorát  kroky,ale potřebují hlavně hezké barvičky na amoledu, ať se na to v kanclu dobře kouká.Takže se zvětšil jen amoled a klasickej displej už druhou generaci nic.Já mám zatím F6 a F7 jsem nekoupil jen k vůli horší čitelnosti, s tím že počkám na F8 a ti dementi vylepší jen amoled😐Snímače stejné jako u F7 a jediný plus je diving kterej neprovozuji když nepočítám chorvatsko se šnorchlem jednou za rok + konečně reálné přepočítání trasy v mapách( to je dobrý ale už to mělo být dávno) + volání jen s telefonem u sebe(opět to s tím pokrokem nepřehnali ale konečně bych aspoň nemusel na kole tahat telefon pořád z batohu, když někdo volá).Tak jen nevím, když mám teď F6, jestli je cena za F8 úplně ok, proti F7 pro, kvůli přepočtu trasy a omezenému volání a hlavně se stejně budu muset smířit s horší čitelností displeje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...