Přejít na obsah

Citizen Eco-Drive


enicar2

Doporučené příspěvky

To by mě také zajímalo, 400 je absolutní nesmysl za akumulátor Citizen, který NENÍ možné nahradit jiným. Do 5 let je mezinárodní záruka, rozpoznána podle výrobního čísla a věřte, že hodinky min. 10 let vydrží bez výměny baterie.

Na Ebay je plno kapacitorů (např. Panasonic) pro Citizeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ak su ulozene v tme este dlhsie, tak sa tvaria uplne vypnute vratane displayov a rucicky su na dvanastke. Ale akonahle ich vystavim na svetlo, tak sa rucicky nastavia do spravnej polohy a aj displaye vsetko zobrazia. Takze cely cas v tme su len v "sleep" mode.

To bych teda nechtěl , aby v noci  usnuly a daly ruce vzhůru. A já  k když se vzbudim náhodou si myslel ze je půlnoc :-):-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník maxipesfik

Proč moderátoři zrušili samostatné vlákno "The Citizen Eco/Quartz" a dali ho tady, do Eco-Drive? Za prvé není The Citizen to samé jako Citizen, a už vůbec nechápu jak tady mohli dát quartz modely bez Eco- Drive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Mám na běžné nošení již druhé eco-drive. První jsem věnoval otci a zhruba po 12 letech tam musel vyměnit kondenzátor.Včetně přetěsnění a kondenzátoru cca 600,- CZK.

Druhé mám již šestým rokem a bez problému. Žena je má již 4 rokem a také nic.

Eco drive bych se vůbec nebál naopak je dobré že tam ten kondenzátor cca po 10-ti letech dojde, alespoň Tě to nutí zajít k hodinářovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na běžné nošení již druhé eco-drive. První jsem věnoval otci a zhruba po 12 letech tam musel vyměnit kondenzátor.Včetně přetěsnění a kondenzátoru cca 600,- CZK.

Druhé mám již šestým rokem a bez problému. Žena je má již 4 rokem a také nic.

Eco drive bych se vůbec nebál naopak je dobré že tam ten kondenzátor cca po 10-ti letech dojde, alespoň Tě to nutí zajít k hodinářovi.

Nejde o kondenzátor, ale kapacitor. Většinou Ti-Li články.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Na tech druhych Maxipse to je ale chuj---na to datum, to musi byt parada to odecitat a odpocitavat:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V sobotu konečně dorazil pošťák s dárkem pro otce. Titan, safír, Eco-drive....ještě musím poučit, že dřevo se s tím fakt neseká   :whistling:

 

Typ: AW1240-57E

Vypadají velmi, velmi  dobře. Zdá se, že dokonce mají lité a ne lisované články tahu. Což znamená prakticky nekonečnou životnost při standardním používání. Ať slouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu konečně dorazil pošťák s dárkem pro otce. Titan, safír, Eco-drive....ještě musím poučit, že dřevo se s tím fakt neseká   :whistling:

 

Typ: AW1240-57E

Já myslím, že i trochu toho dřeva snesou, ale nemá cenu to moc pokoušet. Paráda a ať slouží!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají velmi, velmi  dobře. Zdá se, že dokonce mají lité a ne lisované články tahu. Což znamená prakticky nekonečnou životnost při standardním používání. Ať slouží.

no na ebayi u tohoto modelu píší Massives Titanarmband, takže by to neměly být žádne lisované plíšky, ale plné titan-dílky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...