Přejít na obsah

Citizen Eco-Drive


enicar2

Doporučené příspěvky

U info na ebay je nutné být obezřetný. Ale vizuálně - jde o odlévané články, to je zřejmé.

tak to jistě, ale čerpal jsem z více zdrojů, ebay jsem uvedl jako referenci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Enicare2:

Výměna akumulátoru v autorizovaném servisu stojí 600 Kč. S tímto úkonem souvisí samozřejmě přetěsnění a to je zapotřebí k ceně připočítat. Hysterie kolem paměťového defektu akumulátoru, hlídání podbití nebo přebití je úplně zbytečná. Eco drive funguje skvěle Eco ring pracuje aniž by si na to musel myslet. Když koupíš Citizenky z aktuální kolekce je nepravděpodobné že na ně za 10 let neseženeš v autorizovaném servisu akumulátor.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V návodu se píše, že je sem tam máme dát ke zdroji světla, hlavně v zimě. Toho se držím a nemám s tím žádný problém (hodinky mám 4 roky, je to model Citizen ProMaster Eco-Drive AS4020-44H). 

 

Lumi používám jako indikaci, kolik světla během dne dostaly. Když nosím jiné hodinky, přes den nechám Citizeny na nočním stolku a v noci v pohodě přečtu, kolik je hodin. Z toho usuzuji, že jim denní světlo a trocha lampičky při večerním čtení knížky stačí. Doufám, že se taky dostanu tak na 14 let, jak píší kluci výše, v tomto tématu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Prajem pekný deň, som vlastníkom AS4020-52 a po 4 rokoch bezproblémového chodu začali 1 min meškať, tak som sa s nimi trochu pohral a pravdepodobne som ich perfektne rozhasil. Teraz neviem ako na to, je možné, že sa nastavia samé podľa rádio signálu? Alebo to je potrebné riešiť manuálnym nastavením?

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...